Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Filip Kintr
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
173
Starty
2.liga starších dorostenců M
19.05. [AI130]
Prostějov - Polanka
18 : 22
1 branek
13.05. [AI124]
SK Kuřim - Prostějov
19 : 36
5 branek
05.05. [AI117]
Prostějov - Přerov
25 : 21
2 branek
28.04. [AI113]
Vsetín - Prostějov
34 : 40
2 branek
21.04. [AI104]
Prostějov - Rožnov p/R
26 : 34
2 branek
17.03. [AI090]
Prostějov - Hranice
24 : 31
3 branek
11.12. [AI064]
Polanka - Prostějov
31 : 21
0 branek
03.12. [AI058]
Prostějov - SK Kuřim
45 : 22
6 branek
26.11. [AI051]
Přerov - Prostějov
24 : 32
1 branek
19.11. [AI047]
Prostějov - Vsetín
37 : 30
2 branek
12.11. [AI038]
Rožnov p/R - Prostějov
33 : 29
1 branek
29.10. [AI036]
Prostějov - Litovel
32 : 21
0 branek
23.10. [AI025]
Prostějov - V. Bystřice
31 : 32
0 branek
01.10. [AI011]
Olomouc - Prostějov
25 : 24
2 branek
25.09. [AI003]
Prostějov - Maloměřice
28 : 18
0 branek
2.liga mladších dorostenců M
19.05. [AL130]
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
9 branek
12.05. [AL124]
Brno - Prostějov
47 : 27
8 branek
05.05. [AL117]
Prostějov - HK Ivančice
29 : 27
6 branek
29.04. [AL113]
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
13 branek
21.04. [AL104]
Prostějov - Rožnov
42 : 45
10 branek
14.04. [AL102]
Velké Meziříčí - Prostějov
40 : 27
7 branek
17.03. [AL090]
Prostějov - Zlín
42 : 39
9 branek
11.03. [AL080]
Napajedla - Prostějov
30 : 25
7 branek
11.12. [AL064]
DTJ Polanka - Prostějov
34 : 28
4 branek
03.12. [AL058]
Prostějov - Brno
34 : 42
9 branek
19.11. [AL047]
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
11 branek
12.11. [AL038]
Rožnov - Prostějov
59 : 23
14 branek
29.10. [AL036]
Prostějov - Velké Meziříčí
33 : 28
7 branek
23.10. [AL025]
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
10 branek
16.10. [AL024]
Zlín - Prostějov
32 : 34
8 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
video
online
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
9
0
1
280 : 142
18
2
Veselí n.M.
10
8
1
1
236 : 114
17
3
Zlín "B"
10
6
1
3
182 : 113
13
4
Hodonín
10
4
0
6
173 : 188
8
5
Kunovice
10
2
0
8
105 : 208
4
6
SKH Velká n.V.
10
0
0
10
94 : 305
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
69
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
69
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
16
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
7
Karolína Šaňková
HK Hodonín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
18
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
16
Kristýna Grebeníčková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.