Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Josef Buriánek
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
121
Starty
2.liga starších dorostenců M
19.05. [AI130]
Prostějov - Polanka
18 : 22
2 branek
05.05. [AI117]
Prostějov - Přerov
25 : 21
1 branek
28.04. [AI113]
Vsetín - Prostějov
34 : 40
2 branek
21.04. [AI104]
Prostějov - Rožnov p/R
26 : 34
1 branek
03.03. [AI077]
Prostějov - Olomouc
31 : 29
3 branek
26.02. [AI069]
Maloměřice - Prostějov
24 : 32
0 branek
11.12. [AI064]
Polanka - Prostějov
31 : 21
0 branek
03.12. [AI058]
Prostějov - SK Kuřim
45 : 22
5 branek
26.11. [AI051]
Přerov - Prostějov
24 : 32
3 branek
19.11. [AI047]
Prostějov - Vsetín
37 : 30
1 branek
12.11. [AI038]
Rožnov p/R - Prostějov
33 : 29
1 branek
29.10. [AI036]
Prostějov - Litovel
32 : 21
0 branek
23.10. [AI025]
Prostějov - V. Bystřice
31 : 32
0 branek
01.10. [AI011]
Olomouc - Prostějov
25 : 24
0 branek
2.liga mladších dorostenců M
19.05. [AL130]
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
5 branek
12.05. [AL124]
Brno - Prostějov
47 : 27
3 branek
05.05. [AL117]
Prostějov - HK Ivančice
29 : 27
6 branek
29.04. [AL113]
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
10 branek
21.04. [AL104]
Prostějov - Rožnov
42 : 45
12 branek
11.03. [AL080]
Napajedla - Prostějov
30 : 25
1 branek
03.03. [AL077]
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
8 branek
26.02. [AL069]
Maloměřice - Prostějov
26 : 38
3 branek
11.12. [AL064]
DTJ Polanka - Prostějov
34 : 28
5 branek
03.12. [AL058]
Prostějov - Brno
34 : 42
4 branek
19.11. [AL047]
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
5 branek
12.11. [AL038]
Rožnov - Prostějov
59 : 23
6 branek
29.10. [AL036]
Prostějov - Velké Meziříčí
33 : 28
4 branek
23.10. [AL025]
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
10 branek
16.10. [AL024]
Zlín - Prostějov
32 : 34
4 branek
09.10. [AL014]
Prostějov - Napajedla
27 : 17
5 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Litovel
30 : 0
video
online
V. Bystřice - Zlín "A"
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
8
8
0
0
137 : 46
16
2
Zora Olomouc
8
6
0
2
128 : 60
12
3
V. Bystřice
8
3
1
4
88 : 87
7
4
Otrokovice
8
2
1
5
80 : 98
5
5
Litovel
8
0
0
8
9 : 151
0
Tabulka střelců
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
36
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
35
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
7
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
4
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
10
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
8
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.