Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Hrdina
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
153
Starty
2.liga mladších dorostenců M
20.05. [AL132]
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
4 branek
06.05. [AL119]
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
2 branek
28.04. [AL111]
Brno - Napajedla
41 : 12
1 branek
22.04. [AL106]
Napajedla - HK Ivančice
27 : 33
4 branek
15.04. [AL100]
Sokol Telnice - Napajedla
30 : 31
3 branek
24.03. [AL093]
Napajedla - Rožnov
23 : 40
4 branek
17.03. [AL089]
Velké Meziříčí - Napajedla
37 : 22
3 branek
11.03. [AL080]
Napajedla - Prostějov
30 : 25
5 branek
03.03. [AL078]
Zlín - Napajedla
32 : 19
0 branek
25.02. [AL067]
V. Bystřice - Napajedla
17 : 28
4 branek
11.12. [AL066]
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
2 branek
04.12. [AL056]
Napajedla - Maloměřice
29 : 28
5 branek
27.11. [AL053]
DTJ Polanka - Napajedla
35 : 12
2 branek
19.11. [AL045]
Napajedla - Brno
18 : 41
1 branek
29.10. [AL034]
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
8 branek
22.10. [AL027]
Rožnov - Napajedla
47 : 20
3 branek
02.10. [AL012]
Napajedla - Zlín
24 : 23
0 branek
SL starší žáci - skupina II.
27.05. [ON027]
Napajedla - Bystřice p.H.
30 : 13
0 branek
19.05. [ON023]
Šumperk - Napajedla
14 : 38
6 branek
07.05. [ON020]
Napajedla - Uherské Hradiště
30 : 19
8 branek
05.05. [ON018]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
4 branek
29.04. [ON013]
Napajedla - Sokol HC Přerov
20 : 21
11 branek
21.04. [ON012]
Bystřice p.H. - Napajedla
15 : 25
5 branek
15.04. [ON008]
Napajedla - Šumperk
29 : 12
12 branek
01.04. [ON005]
Uherské Hradiště - Napajedla
18 : 27
7 branek
24.03. [ON003]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
8 branek
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
13.11. [OC030]
Napajedla - Bystřice p.H.
37 : 21
8 branek
06.11. [OC026]
Zlín - Napajedla
26 : 21
5 branek
23.10. [OC021]
Hranice - Napajedla
25 : 15
6 branek
16.10. [OC016]
Luhačovice - Napajedla
35 : 16
5 branek
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 26
video
online
Zlín - Litovel
16 : 23
video
online
STM Olomouc - Hranice
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
8
1
1
303 : 215
17
2
STM Olomouc
10
7
1
2
237 : 202
15
3
Litovel
10
6
0
4
227 : 219
12
4
Hranice
10
4
0
6
260 : 255
8
5
V. Bystřice
10
3
0
7
184 : 232
6
6
Zlín
10
1
0
9
176 : 264
-2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
110
Petr Vařeka
Tatran Litovel
86
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vařeka
Tatran Litovel
14
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
24
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.