Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
David Zajonček
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
207
Starty
2.liga mladších dorostenců M
25.03. [AL096]
DTJ Polanka - Brno
27 : 25
4 branek
17.03. [AL086]
HK Ivančice - DTJ Polanka
30 : 35
2 branek
03.03. [AL075]
Rožnov - DTJ Polanka
34 : 24
6 branek
26.02. [AL070]
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
35 : 25
4 branek
11.12. [AL064]
DTJ Polanka - Prostějov
34 : 28
10 branek
27.11. [AL053]
DTJ Polanka - Napajedla
35 : 12
9 branek
13.11. [AL042]
DTJ Polanka - Maloměřice
37 : 19
7 branek
29.10. [AL031]
V. Bystřice - DTJ Polanka
13 : 33
7 branek
23.10. [AL030]
Brno - DTJ Polanka
32 : 27
9 branek
16.10. [AL020]
DTJ Polanka - HK Ivančice
35 : 35
5 branek
09.10. [AL017]
Sokol Telnice - DTJ Polanka
27 : 42
2 branek
02.10. [AL009]
DTJ Polanka - Rožnov
26 : 27
2 branek
SML Starší žáci
01.04. [NC082]
Zubří A - Polanka
26 : 20
6 branek
21.03. [NC080]
Polanka - Kopřivnice A
16 : 27
8 branek
17.03. [NC073]
Polanka - Vsetín
24 : 29
10 branek
24.11. [NC044]
Polanka - Karviná A
15 : 25
4 branek
19.11. [NC045]
Vsetín - Polanka
36 : 22
7 branek
05.11. [NC038]
Rožnov p/R - Polanka
20 : 24
16 branek
28.10. [NC054]
Polanka - Zubří A
15 : 31
4 branek
26.10. [NC035]
Polanka - Ostrava
24 : 22
9 branek
22.10. [NC031]
F.-Místek A - Polanka
32 : 21
9 branek
16.10. [NC026]
Zubří A - Polanka
33 : 20
6 branek
09.10. [NC024]
Polanka - Kopřivnice A
18 : 25
9 branek
02.10. [NC017]
Polanka - Vsetín
14 : 27
10 branek
28.09. [NC052]
Kopřivnice A - Polanka
29 : 25
6 branek
24.09. [NC016]
Karviná A - Polanka
32 : 13
8 branek
18.09. [NC010]
Polanka - Rožnov p/R
24 : 26
11 branek
08.09. [NC007]
Ostrava - Polanka
30 : 22
9 branek
04.09. [NC003]
Polanka - F.-Místek A
15 : 43
8 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.