Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Vincent Račuch
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
57
Starty
2.liga starších dorostenců M
12.05. [AI121]
Olomouc - V. Bystřice
31 : 35
0 branek
06.05. [AI120]
Olomouc - Maloměřice
30 : 26
0 branek
29.04. [AI110]
Polanka - Olomouc
31 : 13
0 branek
25.03. [AI094]
Olomouc - Vsetín
48 : 25
2 branek
17.03. [AI088]
Rožnov p/R - Olomouc
30 : 16
2 branek
10.03. [AI081]
Olomouc - Litovel
33 : 28
0 branek
03.03. [AI077]
Prostějov - Olomouc
31 : 29
0 branek
26.02. [AI068]
Olomouc - Hranice
33 : 23
0 branek
03.12. [AI055]
V. Bystřice - Olomouc
26 : 25
0 branek
26.11. [AI054]
Maloměřice - Olomouc
29 : 35
0 branek
13.11. [AI041]
SK Kuřim - Olomouc
14 : 25
0 branek
29.10. [AI033]
Olomouc - Přerov
35 : 20
0 branek
2.liga mladších dorostenců M
20.05. [AL132]
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
4 branek
13.05. [AL121]
STM Olomouc - V. Bystřice
33 : 14
3 branek
06.05. [AL120]
STM Olomouc - Maloměřice
32 : 28
4 branek
29.04. [AL110]
DTJ Polanka - STM Olomouc
27 : 19
1 branek
17.03. [AL088]
Rožnov - STM Olomouc
37 : 28
4 branek
10.03. [AL081]
STM Olomouc - Velké Meziříčí
26 : 26
1 branek
03.03. [AL077]
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
4 branek
25.02. [AL068]
STM Olomouc - Zlín
37 : 26
1 branek
11.12. [AL066]
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
4 branek
03.12. [AL055]
V. Bystřice - STM Olomouc
20 : 28
5 branek
26.11. [AL054]
Maloměřice - STM Olomouc
26 : 38
8 branek
19.11. [AL044]
STM Olomouc - DTJ Polanka
22 : 19
1 branek
12.11. [AL041]
Brno - STM Olomouc
38 : 28
2 branek
29.10. [AL033]
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 34
1 branek
08.10. [AL015]
Velké Meziříčí - STM Olomouc
31 : 20
3 branek
01.10. [AL011]
STM Olomouc - Prostějov
29 : 36
2 branek
25.09. [AL002]
Zlín - STM Olomouc
21 : 25
5 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
8
6
1
1
214 : 126
13
2
Zlín "A"
8
6
1
1
214 : 142
13
3
Holečkova
8
4
1
3
183 : 146
9
4
Žeravice
8
2
1
5
188 : 178
5
5
DHK Litovel
8
0
0
8
83 : 290
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
82
Magda Kašpárková
SK Žeravice
72
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
17
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
16
Veronika Holčíková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
14
Magda Kašpárková
SK Žeravice
14
Voktorie Zavadilová
DHK Litovel
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.