Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Lukáš Hamrla
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
112
Starty
1.liga mužů
19.05. [AB131]
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
2 branek
13.05. [AB123]
Jičín "B" - Zlín
23 : 21
0 branek
29.04. [AB112]
Karviná B - Zlín
29 : 25
0 branek
1.liga starších dorostenců
20.05. [AG131]
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
1 branek
13.05. [AG123]
Jičín - Zlín
39 : 24
4 branek
06.05. [AG118]
Zlín - Zubří
19 : 34
2 branek
29.04. [AG112]
Karviná - Zlín
36 : 23
7 branek
22.04. [AG105]
Zlín - Talent Plzeň
24 : 18
3 branek
14.04. [AG101]
Náchod - Zlín
27 : 26
3 branek
25.03. [AG092]
Zlín - Dukla
20 : 27
0 branek
17.03. [AG090]
Kopřivnice - Zlín
33 : 27
3 branek
03.03. [AG078]
Zlín - Bohunice
31 : 28
2 branek
25.02. [AG068]
N.Veselí - Zlín
32 : 22
5 branek
13.11. [AG039]
Talent Plzeň - Zlín
34 : 20
1 branek
30.10. [AG035]
Zlín - Náchod
29 : 23
8 branek
22.10. [AG026]
Dukla - Zlín
32 : 26
7 branek
16.10. [AG024]
Zlín - Kopřivnice
32 : 33
8 branek
09.10. [AG013]
Zlín - Ostrava
27 : 23
7 branek
02.10. [AG012]
Bohunice - Zlín
31 : 25
6 branek
25.09. [AG002]
Zlín - N.Veselí
35 : 32
7 branek
Středomoravská liga muži
10.06. [OA165]
Luhačovice - Bystřice "B"
32 : 37
9 branek
03.06. [OA159]
Dřevohostice - Luhačovice
35 : 14
3 branek
05.11. [OA059]
Luhačovice - Droždín
30 : 40
7 branek
28.09. [OA081]
Luhačovice - Kostelec B
29 : 30
7 branek
18.09. [OA013]
Uničov B - Luhačovice
29 : 17
4 branek
04.09. [OA074]
Bystřice "B" - Luhačovice
36 : 24
6 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
21 : 10
video
online
Hranice - Zlín "A"
10 : 29
video
online
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
10
0
0
221 : 69
20
2
Napajedla
10
7
1
2
164 : 129
15
3
Luhačovice
10
5
1
4
189 : 145
11
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
118 : 163
8
5
U.Hradiště
10
2
0
8
103 : 180
4
6
Hranice
10
1
0
9
114 : 223
2
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
95
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
82
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
13
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
10
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla
14
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
10
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.