Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Eleni Eftimiadu
Post
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
46
Starty
1.liga starších dorostenek
22.04. [AU111]
Zlín - Slavia
29 : 29
0 branek
15.04. [AU106]
Slavia - Poruba
29 : 22
1 branek
01.04. [AU100]
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
2 branek
18.03. [AU093]
Slavia - H.Brod
33 : 29
1 branek
10.03. [AU089]
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 25
2 branek
26.02. [AU078]
Olomouc - Slavia
42 : 28
2 branek
11.12. [AU066]
Písek - Slavia
22 : 26
2 branek
04.12. [AU056]
Slavia - HC Plzeň
19 : 16
1 branek
19.11. [AU053]
S.Vršovice - Slavia
16 : 29
1 branek
13.11. [AU045]
Slavia - Zlín
21 : 22
0 branek
06.11. [AU040]
Poruba - Slavia
29 : 29
2 branek
15.10. [AU027]
H.Brod - Slavia
20 : 34
2 branek
09.10. [AU023]
Slavia - SVŠ Plzeň
23 : 21
0 branek
25.09. [AU012]
Slavia - Olomouc
18 : 31
1 branek
1.liga mladších dorostenek Č
15.04. [AW106]
Slavia - Strakonice
33 : 26
5 branek
18.03. [AW093]
Slavia - H.Brod
26 : 25
1 branek
29.02. [AW080]
Slavia - Kobylisy
26 : 24
1 branek
18.02. [AW067]
Pardubice - Slavia
26 : 26
4 branek
11.12. [AW066]
Písek - Slavia
33 : 16
0 branek
04.12. [AW056]
Slavia - HC Plzeň
24 : 14
0 branek
19.11. [AW053]
S.Vršovice - Slavia
13 : 24
2 branek
13.11. [AW045]
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
42 : 8
1 branek
05.11. [AW040]
Strakonice - Slavia
16 : 18
2 branek
30.10. [AW034]
Slavia - DHK Loko Liberec
17 : 26
0 branek
15.10. [AW027]
H.Brod - Slavia
23 : 28
5 branek
09.10. [AW023]
Slavia - SVŠ Plzeň
18 : 21
4 branek
28.09. [AW014]
Kobylisy - Slavia
21 : 22
3 branek
18.09. [AW001]
Slavia - Pardubice
32 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - Zlín C
2 : 16
video
online
Žeravice - Otrokovice
14 : 25
video
online
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Otrokovice
10
9
0
1
191 : 86
18
2
Zlín "B"
10
9
0
1
169 : 86
18
3
Zlín C
10
6
0
4
133 : 87
12
4
Žeravice
10
3
0
7
98 : 154
6
5
Kunovice
10
2
0
8
78 : 173
4
6
Litovel
10
1
0
9
73 : 156
2
Tabulka střelců
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
53
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
40
Natálie Herbočková
HC Zlín C
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
6
Adéla Velková
SK Žeravice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
8
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
6
Veronika Švecová
DHK Litovel
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.