Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Michal Paululik
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
117
Starty
1.liga mužů
15.04. [AB099]
Karviná B - Košutka
27 : 22
2 branek
24.03. [AB095]
Dvůr Králové - Karviná B
19 : 18
2 branek
18.03. [AB086]
Karviná B - Jičín "B"
28 : 27
2 branek
11.03. [AB084]
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
1 branek
04.03. [AB073]
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
1 branek
20.11. [AB046]
Zlín - Karviná B
29 : 27
0 branek
13.11. [AB040]
Karviná B - Louny
27 : 30
0 branek
29.10. [AB033]
Košutka - Karviná B
25 : 28
0 branek
16.10. [AB020]
Jičín "B" - Karviná B
22 : 18
1 branek
08.10. [AB018]
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
2 branek
01.10. [AB007]
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
8 branek
1.liga starších dorostenců
15.04. [AG099]
Karviná - N.Veselí
29 : 17
1 branek
24.03. [AG095]
Frýdek-Místek - Karviná
29 : 23
8 branek
18.03. [AG086]
Karviná - Jičín
35 : 30
12 branek
11.03. [AG084]
Zubří - Karviná
31 : 25
1 branek
04.03. [AG073]
Karviná - Ostrava
29 : 22
11 branek
25.02. [AG072]
Karviná - Talent Plzeň
26 : 22
5 branek
11.12. [AG062]
Karviná - Náchod
40 : 19
6 branek
03.12. [AG059]
Dukla - Karviná
32 : 32
9 branek
27.11. [AG051]
Karviná - Kopřivnice
34 : 25
8 branek
20.11. [AG046]
Zlín - Karviná
18 : 35
6 branek
13.11. [AG040]
Karviná - Bohunice
50 : 16
7 branek
30.10. [AG033]
N.Veselí - Karviná
16 : 30
3 branek
23.10. [AG029]
Karviná - Frýdek-Místek
25 : 24
9 branek
16.10. [AG020]
Jičín - Karviná
33 : 23
0 branek
08.10. [AG018]
Karviná - Zubří
28 : 35
2 branek
28.09. [AG007]
Ostrava - Karviná
24 : 29
6 branek
25.09. [AG006]
Talent Plzeň - Karviná
28 : 22
4 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - Zlín C
2 : 16
video
online
Žeravice - Otrokovice
14 : 25
video
online
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Otrokovice
10
9
0
1
191 : 86
18
2
Zlín "B"
10
9
0
1
169 : 86
18
3
Zlín C
10
6
0
4
133 : 87
12
4
Žeravice
10
3
0
7
98 : 154
6
5
Kunovice
10
2
0
8
78 : 173
4
6
Litovel
10
1
0
9
73 : 156
2
Tabulka střelců
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
53
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
40
Natálie Herbočková
HC Zlín C
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
6
Adéla Velková
SK Žeravice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
8
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
6
Veronika Švecová
DHK Litovel
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.