Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Michal Paululik
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
117
Starty
1.liga mužů
15.04. [AB099]
Karviná B - Košutka
27 : 22
2 branek
24.03. [AB095]
Dvůr Králové - Karviná B
19 : 18
2 branek
18.03. [AB086]
Karviná B - Jičín "B"
28 : 27
2 branek
11.03. [AB084]
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
1 branek
04.03. [AB073]
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
1 branek
20.11. [AB046]
Zlín - Karviná B
29 : 27
0 branek
13.11. [AB040]
Karviná B - Louny
27 : 30
0 branek
29.10. [AB033]
Košutka - Karviná B
25 : 28
0 branek
16.10. [AB020]
Jičín "B" - Karviná B
22 : 18
1 branek
08.10. [AB018]
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
2 branek
01.10. [AB007]
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
8 branek
1.liga starších dorostenců
15.04. [AG099]
Karviná - N.Veselí
29 : 17
1 branek
24.03. [AG095]
Frýdek-Místek - Karviná
29 : 23
8 branek
18.03. [AG086]
Karviná - Jičín
35 : 30
12 branek
11.03. [AG084]
Zubří - Karviná
31 : 25
1 branek
04.03. [AG073]
Karviná - Ostrava
29 : 22
11 branek
25.02. [AG072]
Karviná - Talent Plzeň
26 : 22
5 branek
11.12. [AG062]
Karviná - Náchod
40 : 19
6 branek
03.12. [AG059]
Dukla - Karviná
32 : 32
9 branek
27.11. [AG051]
Karviná - Kopřivnice
34 : 25
8 branek
20.11. [AG046]
Zlín - Karviná
18 : 35
6 branek
13.11. [AG040]
Karviná - Bohunice
50 : 16
7 branek
30.10. [AG033]
N.Veselí - Karviná
16 : 30
3 branek
23.10. [AG029]
Karviná - Frýdek-Místek
25 : 24
9 branek
16.10. [AG020]
Jičín - Karviná
33 : 23
0 branek
08.10. [AG018]
Karviná - Zubří
28 : 35
2 branek
28.09. [AG007]
Ostrava - Karviná
24 : 29
6 branek
25.09. [AG006]
Talent Plzeň - Karviná
28 : 22
4 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
21 : 10
video
online
Hranice - Zlín "A"
10 : 29
video
online
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
10
0
0
221 : 69
20
2
Napajedla
10
7
1
2
164 : 129
15
3
Luhačovice
10
5
1
4
189 : 145
11
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
118 : 163
8
5
U.Hradiště
10
2
0
8
103 : 180
4
6
Hranice
10
1
0
9
114 : 223
2
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
95
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
82
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
13
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
10
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla
14
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
10
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.