Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Užek
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
142
Starty
1.liga mužů
19.05. [AB128]
Náchod - Karviná B
23 : 25
4 branek
06.05. [AB117]
Chodov - Karviná B
29 : 21
0 branek
29.04. [AB112]
Karviná B - Zlín
29 : 25
1 branek
21.04. [AB106]
Louny - Karviná B
33 : 25
0 branek
15.04. [AB099]
Karviná B - Košutka
27 : 22
0 branek
24.03. [AB095]
Dvůr Králové - Karviná B
19 : 18
0 branek
18.03. [AB086]
Karviná B - Jičín "B"
28 : 27
0 branek
11.03. [AB084]
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
0 branek
04.03. [AB073]
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
2 branek
11.12. [AB062]
Karviná B - Náchod
38 : 23
3 branek
27.11. [AB051]
Karviná B - Chodov
31 : 28
2 branek
20.11. [AB046]
Zlín - Karviná B
29 : 27
0 branek
13.11. [AB040]
Karviná B - Louny
27 : 30
0 branek
29.10. [AB033]
Košutka - Karviná B
25 : 28
0 branek
23.10. [AB029]
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
0 branek
16.10. [AB020]
Jičín "B" - Karviná B
22 : 18
5 branek
08.10. [AB018]
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
1 branek
01.10. [AB007]
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
1 branek
1.liga starších dorostenců
19.05. [AG128]
Náchod - Karviná
29 : 30
6 branek
13.05. [AG125]
Karviná - Dukla
23 : 26
3 branek
08.05. [AG117]
Kopřivnice - Karviná
18 : 29
5 branek
29.04. [AG112]
Karviná - Zlín
36 : 23
6 branek
21.04. [AG106]
Bohunice - Karviná
23 : 38
5 branek
15.04. [AG099]
Karviná - N.Veselí
29 : 17
3 branek
24.03. [AG095]
Frýdek-Místek - Karviná
29 : 23
3 branek
18.03. [AG086]
Karviná - Jičín
35 : 30
7 branek
11.03. [AG084]
Zubří - Karviná
31 : 25
6 branek
04.03. [AG073]
Karviná - Ostrava
29 : 22
4 branek
25.02. [AG072]
Karviná - Talent Plzeň
26 : 22
1 branek
11.12. [AG062]
Karviná - Náchod
40 : 19
3 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Litovel
30 : 0
video
online
V. Bystřice - Zlín "A"
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
8
8
0
0
137 : 46
16
2
Zora Olomouc
8
6
0
2
128 : 60
12
3
V. Bystřice
8
3
1
4
88 : 87
7
4
Otrokovice
8
2
1
5
80 : 98
5
5
Litovel
8
0
0
8
9 : 151
0
Tabulka střelců
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
36
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
35
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
7
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
4
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
10
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
8
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.