Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Užek
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
142
Starty
1.liga mužů
19.05. [AB128]
Náchod - Karviná B
23 : 25
4 branek
06.05. [AB117]
Chodov - Karviná B
29 : 21
0 branek
29.04. [AB112]
Karviná B - Zlín
29 : 25
1 branek
21.04. [AB106]
Louny - Karviná B
33 : 25
0 branek
15.04. [AB099]
Karviná B - Košutka
27 : 22
0 branek
24.03. [AB095]
Dvůr Králové - Karviná B
19 : 18
0 branek
18.03. [AB086]
Karviná B - Jičín "B"
28 : 27
0 branek
11.03. [AB084]
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
0 branek
04.03. [AB073]
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
2 branek
11.12. [AB062]
Karviná B - Náchod
38 : 23
3 branek
27.11. [AB051]
Karviná B - Chodov
31 : 28
2 branek
20.11. [AB046]
Zlín - Karviná B
29 : 27
0 branek
13.11. [AB040]
Karviná B - Louny
27 : 30
0 branek
29.10. [AB033]
Košutka - Karviná B
25 : 28
0 branek
23.10. [AB029]
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
0 branek
16.10. [AB020]
Jičín "B" - Karviná B
22 : 18
5 branek
08.10. [AB018]
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
1 branek
01.10. [AB007]
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
1 branek
1.liga starších dorostenců
19.05. [AG128]
Náchod - Karviná
29 : 30
6 branek
13.05. [AG125]
Karviná - Dukla
23 : 26
3 branek
08.05. [AG117]
Kopřivnice - Karviná
18 : 29
5 branek
29.04. [AG112]
Karviná - Zlín
36 : 23
6 branek
21.04. [AG106]
Bohunice - Karviná
23 : 38
5 branek
15.04. [AG099]
Karviná - N.Veselí
29 : 17
3 branek
24.03. [AG095]
Frýdek-Místek - Karviná
29 : 23
3 branek
18.03. [AG086]
Karviná - Jičín
35 : 30
7 branek
11.03. [AG084]
Zubří - Karviná
31 : 25
6 branek
04.03. [AG073]
Karviná - Ostrava
29 : 22
4 branek
25.02. [AG072]
Karviná - Talent Plzeň
26 : 22
1 branek
11.12. [AG062]
Karviná - Náchod
40 : 19
3 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
8
6
1
1
214 : 126
13
2
Zlín "A"
8
6
1
1
214 : 142
13
3
Holečkova
8
4
1
3
183 : 146
9
4
Žeravice
8
2
1
5
188 : 178
5
5
DHK Litovel
8
0
0
8
83 : 290
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
82
Magda Kašpárková
SK Žeravice
72
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
17
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
16
Veronika Holčíková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
14
Magda Kašpárková
SK Žeravice
14
Voktorie Zavadilová
DHK Litovel
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.