Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Slavomír Mlotek
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
75
Starty
Extraliga
23.05. [AA160]
Přerov - Karviná
29 : 30
2 branek
19.05. [AA159]
Karviná - Zubří
31 : 29
1 branek
12.05. [AA155]
Dukla - Karviná
26 : 27
1 branek
08.05. [AA152]
Karviná - Lovosice
28 : 22
4 branek
06.05. [AA150]
Jičín - Karviná
32 : 23
3 branek
01.05. [AA145]
Karviná - Přerov
40 : 29
2 branek
29.04. [AA144]
Zubří - Karviná
27 : 27
1 branek
21.04. [AA140]
Karviná - Dukla
22 : 28
4 branek
18.04. [AA137]
Lovosice - Karviná
33 : 28
0 branek
15.04. [AA135]
Karviná - Jičín
35 : 30
1 branek
25.03. [AA128]
Lovosice - Karviná
28 : 32
0 branek
17.03. [AA125]
Karviná - Frýdek-Místek
36 : 27
0 branek
11.03. [AA117]
Jičín - Karviná
29 : 29
3 branek
03.03. [AA112]
Karviná - Třeboň
37 : 21
1 branek
25.02. [AA106]
Kopřivnice - Karviná
22 : 24
0 branek
22.02. [AA099]
Karviná - Zubří
25 : 28
0 branek
15.12. [AA084]
Přerov - Karviná
31 : 38
0 branek
10.12. [AA073]
Brno - Karviná
30 : 36
0 branek
23.11. [AA062]
Karviná - Lovosice
33 : 24
0 branek
20.11. [AA059]
Frýdek-Místek - Karviná
37 : 34
0 branek
29.10. [AA046]
Třeboň - Karviná
22 : 26
2 branek
22.10. [AA040]
Karviná - Kopřivnice
42 : 27
5 branek
16.10. [AA033]
Zubří - Karviná
28 : 21
1 branek
10.10. [AA029]
Karviná - Hranice
33 : 25
2 branek
01.10. [AA020]
Dukla - Karviná
28 : 21
6 branek
24.09. [AA018]
Karviná - Přerov
35 : 26
5 branek
17.09. [AA007]
Karviná - Brno
37 : 23
6 branek
11.09. [AA006]
Plzeň - Karviná
21 : 21
2 branek
1.liga mužů
13.05. [AB125]
Karviná B - Litovel
36 : 24
6 branek
27.11. [AB051]
Karviná B - Chodov
31 : 28
9 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Litovel
24 : 17
video
online
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
video
online
Šumperk - Sokol HC Přerov
15 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
8
0
2
245 : 190
16
2
STM Olomouc
10
8
0
2
272 : 161
14
3
V. Bystřice
10
6
0
4
232 : 173
12
4
Litovel
10
6
0
4
258 : 163
12
5
Sokol HC Přerov
10
2
0
8
152 : 260
4
6
Šumperk
10
0
0
10
94 : 306
0
Tabulka střelců
Petr Vařeka
Tatran Litovel
84
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
81
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Petr Vařeka
Tatran Litovel
6
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
20
Adam Talla
Sokol HC Přerov
18
Petr Vařeka
Tatran Litovel
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.