Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Pavel Fišer
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
25
Starty
2.liga mužů JM
19.05. [AE128]
H.Brod - Ivančice
32 : 28
1 branek
28.04. [AE114]
H.Brod - V. Meziříčí
25 : 24
1 branek
21.04. [AE104]
Prostějov - H.Brod
36 : 26
0 branek
15.04. [AE101]
H.Brod - Hustopeče
20 : 37
1 branek
25.03. [AE093]
Bohunice - H.Brod
31 : 28
1 branek
17.03. [AE088]
H.Brod - N.Veselí
29 : 32
0 branek
11.03. [AE082]
Maloměřice - H.Brod
29 : 27
2 branek
03.03. [AE075]
H.Brod - Kostelec n.H.
29 : 35
0 branek
26.02. [AE071]
SK Kuřim - H.Brod
23 : 27
3 branek
10.12. [AE062]
Ivančice - H.Brod
29 : 26
1 branek
03.12. [AE060]
H.Brod - Telnice
32 : 28
2 branek
26.11. [AE049]
H.Brod - Sokolnice
36 : 30
1 branek
19.11. [AE048]
V. Meziříčí - H.Brod
30 : 25
0 branek
13.11. [AE038]
H.Brod - Prostějov
26 : 29
1 branek
30.10. [AE035]
Hustopeče - H.Brod
34 : 26
1 branek
23.10. [AE027]
H.Brod - Bohunice
34 : 27
2 branek
16.10. [AE022]
N.Veselí - H.Brod
38 : 25
0 branek
09.10. [AE016]
H.Brod - Maloměřice
28 : 26
3 branek
02.10. [AE009]
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 21
1 branek
25.09. [AE005]
H.Brod - SK Kuřim
29 : 26
1 branek
Český pohár mužů
02.09. [AN015]
Ledeč n.S. - H.Brod
28 : 24
3 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
video
online
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
9
0
1
280 : 142
18
2
Veselí n.M.
10
8
1
1
236 : 114
17
3
Zlín "B"
10
6
1
3
182 : 113
13
4
Hodonín
10
4
0
6
173 : 188
8
5
Kunovice
10
2
0
8
105 : 208
4
6
SKH Velká n.V.
10
0
0
10
94 : 305
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
69
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
69
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
16
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
7
Karolína Šaňková
HK Hodonín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
18
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
16
Kristýna Grebeníčková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.