Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Michal Dlapa
Post
Mateřský klub
SK Kuřim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
24
Starty
2.liga mužů JM
19.05. [AE129]
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
0 branek
13.05. [AE124]
SK Kuřim - Prostějov
28 : 27
1 branek
06.05. [AE118]
Hustopeče - SK Kuřim
42 : 21
1 branek
29.04. [AE111]
SK Kuřim - Bohunice
20 : 26
0 branek
22.04. [AE107]
N.Veselí - SK Kuřim
26 : 20
1 branek
15.04. [AE098]
SK Kuřim - Maloměřice
25 : 18
6 branek
25.03. [AE096]
Kostelec n.H. - SK Kuřim
36 : 23
0 branek
18.03. [AE085]
SK Kuřim - Sokolnice
26 : 34
2 branek
11.03. [AE084]
SK Kuřim - Ivančice
32 : 21
3 branek
04.03. [AE074]
Telnice - SK Kuřim
22 : 31
0 branek
26.02. [AE071]
SK Kuřim - H.Brod
23 : 27
4 branek
11.12. [AE063]
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 26
0 branek
03.12. [AE058]
Prostějov - SK Kuřim
31 : 30
0 branek
27.11. [AE052]
SK Kuřim - Hustopeče
31 : 34
0 branek
20.11. [AE045]
Bohunice - SK Kuřim
30 : 22
1 branek
13.11. [AE041]
SK Kuřim - N.Veselí
28 : 44
0 branek
29.10. [AE032]
Maloměřice - SK Kuřim
26 : 30
0 branek
23.10. [AE030]
SK Kuřim - Kostelec n.H.
29 : 25
1 branek
16.10. [AE019]
Sokolnice - SK Kuřim
28 : 28
2 branek
09.10. [AE018]
Ivančice - SK Kuřim
38 : 27
0 branek
02.10. [AE008]
SK Kuřim - Telnice
35 : 35
0 branek
25.09. [AE005]
H.Brod - SK Kuřim
29 : 26
0 branek
Český pohár mužů
18.09. [AN046]
SK Kuřim - Hustopeče
19 : 35
1 branek
03.09. [AN024]
SK Kuřim - Ivančice
33 : 28
1 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Litovel
30 : 0
video
online
V. Bystřice - Zlín "A"
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
8
8
0
0
137 : 46
16
2
Zora Olomouc
8
6
0
2
128 : 60
12
3
V. Bystřice
8
3
1
4
88 : 87
7
4
Otrokovice
8
2
1
5
80 : 98
5
5
Litovel
8
0
0
8
9 : 151
0
Tabulka střelců
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
36
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
35
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
7
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
4
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
10
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
8
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.