Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Adriana Remešová
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
45
Počet branek
79
Starty
W.H.I.L.
12.05. [AP228]
J.Hradec - Olomouc
19 : 23
1 branek
06.05. [AP227]
Olomouc - J.Hradec
27 : 13
0 branek
05.05. [AP226]
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
1 branek
29.04. [AP224]
Slavia - Olomouc
33 : 23
0 branek
28.04. [AP223]
Slavia - Olomouc
28 : 22
0 branek
22.04. [AP222]
Olomouc - Slavia
23 : 22
0 branek
21.04. [AP221]
Olomouc - Slavia
23 : 29
0 branek
14.04. [AP177]
Olomouc - Most
24 : 29
2 branek
14.03. [AP162]
Slavia - Olomouc
29 : 29
1 branek
10.03. [AP161]
Olomouc - Šaľa
21 : 25
1 branek
03.03. [AP149]
Michalovce - Olomouc
35 : 28
0 branek
25.02. [AP146]
Olomouc - Poruba
20 : 23
1 branek
18.02. [AP136]
Zlín - Olomouc
26 : 19
1 branek
11.02. [AP131]
Olomouc - Partizánske
20 : 20
2 branek
04.02. [AP123]
ŠKP Piccard Senec - Olomouc
20 : 31
2 branek
28.01. [AP116]
Olomouc - Písek
33 : 30
4 branek
22.01. [AP110]
Nitra-Sereď - Olomouc
18 : 34
1 branek
14.01. [AP101]
Olomouc - J.Hradec
29 : 17
1 branek
07.01. [AP097]
Veselí n.M. - Olomouc
23 : 26
2 branek
17.12. [AP071]
Olomouc - Slavia
42 : 29
0 branek
10.12. [AP086]
Most - Olomouc
26 : 23
0 branek
12.11. [AP058]
Olomouc - Michalovce
37 : 29
1 branek
06.11. [AP055]
Poruba - Olomouc
36 : 27
0 branek
12.10. [AP040]
Partizánske - Olomouc
23 : 23
0 branek
28.09. [AP025]
Písek - Olomouc
33 : 30
2 branek
17.09. [AP019]
Olomouc - Nitra-Sereď
37 : 24
3 branek
10.09. [AP010]
J.Hradec - Olomouc
20 : 21
0 branek
07.09. [AP006]
Olomouc - Veselí n.M.
21 : 27
0 branek
1.liga žen
28.04. [AR120]
Otrokovice - HC Plzeň
24 : 30
2 branek
01.04. [AR099]
Poruba B - Otrokovice
28 : 20
2 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.