Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Michal Zacpal
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
0
Starty
2.liga mužů JM
19.05. [AE130]
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
0 branek
28.04. [AE110]
Kostelec n.H. - N.Veselí
32 : 31
0 branek
22.04. [AE108]
Maloměřice - Kostelec n.H.
19 : 26
0 branek
15.04. [AE097]
Kostelec n.H. - Sokolnice
26 : 22
0 branek
25.03. [AE096]
Kostelec n.H. - SK Kuřim
36 : 23
0 branek
17.03. [AE086]
Ivančice - Kostelec n.H.
30 : 21
0 branek
03.03. [AE075]
H.Brod - Kostelec n.H.
29 : 35
0 branek
26.02. [AE070]
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
19 : 23
0 branek
Středomoravská liga muži
09.06. [OA166]
Zlín B - Kostelec B
40 : 27
0 branek
03.06. [OA157]
Senice - Kostelec B
37 : 18
0 branek
20.05. [OA142]
Kostelec B - Uničov A
24 : 30
0 branek
08.05. [OA179]
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
0 branek
05.05. [OA127]
Kostelec B - SK Velká Bystřice B
27 : 35
0 branek
29.04. [OA126]
Kostelec B - Bystřice "B"
31 : 28
0 branek
15.04. [OA111]
Kostelec B - Droždín
29 : 37
0 branek
13.11. [OA066]
Kostelec B - Senice
34 : 34
0 branek
05.11. [OA062]
Kostelec B - Uničov B
19 : 24
0 branek
30.10. [OA051]
Uničov A - Kostelec B
29 : 23
0 branek
28.10. [OA088]
Kostelec B - Tatran Litovel B
39 : 35
0 branek
16.10. [OA036]
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
39 : 24
0 branek
09.10. [OA035]
Bystřice "B" - Kostelec B
40 : 28
0 branek
02.10. [OA023]
Kostelec B - Dřevohostice
26 : 15
0 branek
24.09. [OA020]
Droždín - Kostelec B
35 : 29
0 branek
17.09. [OA010]
Kostelec B - Žeravice
37 : 35
0 branek
10.09. [OA005]
U.Hradiště - Kostelec B
25 : 25
0 branek
03.09. [OA075]
Kostelec B - Zlín B
31 : 25
0 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.