Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Růžička
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
28
Starty
2.liga mužů SM
20.05. [AF132]
Napajedla - Olomouc
23 : 32
0 branek
13.05. [AF122]
Holešov - Napajedla
38 : 25
1 branek
06.05. [AF119]
Napajedla - Polanka
31 : 26
1 branek
14.04. [AF100]
Vsetín - Napajedla
29 : 31
0 branek
24.03. [AF093]
Napajedla - Rožnov p/R
33 : 19
3 branek
17.03. [AF089]
MHK Karviná - Napajedla
24 : 26
1 branek
11.03. [AF080]
Napajedla - Trnávka
25 : 20
1 branek
11.12. [AF066]
Olomouc - Napajedla
25 : 24
0 branek
04.12. [AF056]
Napajedla - Holešov
33 : 32
0 branek
27.11. [AF053]
Polanka - Napajedla
22 : 28
2 branek
19.11. [AF045]
Napajedla - Zubří B
32 : 21
2 branek
29.10. [AF034]
Napajedla - Vsetín
32 : 20
2 branek
22.10. [AF027]
Rožnov p/R - Napajedla
28 : 31
1 branek
16.10. [AF023]
Napajedla - MHK Karviná
31 : 14
2 branek
08.10. [AF014]
Trnávka - Napajedla
23 : 22
1 branek
Český pohár mužů
14.09. [AN048]
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
0 branek
04.09. [AN027]
Droždín - Napajedla
23 : 28
0 branek
Středomoravská liga muži
10.06. [OA163]
U.Hradiště - Droždín
22 : 24
4 branek
27.05. [OA148]
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
40 : 25
0 branek
08.05. [OA178]
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
4 branek
21.04. [OA117]
U.Hradiště - Uničov B
17 : 20
2 branek
05.11. [OA057]
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
27 : 37
1 branek
22.10. [OA044]
U.Hradiště - Luhačovice
31 : 23
0 branek
10.09. [OA005]
U.Hradiště - Kostelec B
25 : 25
0 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
video
online
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
9
0
1
280 : 142
18
2
Veselí n.M.
10
8
1
1
236 : 114
17
3
Zlín "B"
10
6
1
3
182 : 113
13
4
Hodonín
10
4
0
6
173 : 188
8
5
Kunovice
10
2
0
8
105 : 208
4
6
SKH Velká n.V.
10
0
0
10
94 : 305
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
69
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
69
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
16
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
7
Karolína Šaňková
HK Hodonín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
18
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
16
Kristýna Grebeníčková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.