Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Zdenek Kašný
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1978
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
148
Starty
Extraliga
27.05. [AA161]
Zubří - Jičín
30 : 21
4 branek
19.05. [AA159]
Karviná - Zubří
31 : 29
0 branek
13.05. [AA154]
Přerov - Zubří
19 : 28
4 branek
08.05. [AA153]
Zubří - Dukla
37 : 34
3 branek
2.liga mužů SM
06.05. [AF119]
Napajedla - Polanka
31 : 26
5 branek
29.04. [AF111]
Zubří B - Napajedla
31 : 26
7 branek
22.04. [AF106]
Napajedla - Přerov "B"
32 : 20
6 branek
14.04. [AF100]
Vsetín - Napajedla
29 : 31
10 branek
24.03. [AF093]
Napajedla - Rožnov p/R
33 : 19
4 branek
17.03. [AF089]
MHK Karviná - Napajedla
24 : 26
7 branek
11.03. [AF080]
Napajedla - Trnávka
25 : 20
3 branek
04.03. [AF078]
L.Zubří - Napajedla
24 : 29
6 branek
26.02. [AF067]
Ostrava - Napajedla
29 : 22
6 branek
11.12. [AF066]
Olomouc - Napajedla
25 : 24
6 branek
04.12. [AF056]
Napajedla - Holešov
33 : 32
7 branek
27.11. [AF053]
Polanka - Napajedla
22 : 28
7 branek
19.11. [AF045]
Napajedla - Zubří B
32 : 21
8 branek
12.11. [AF040]
Přerov "B" - Napajedla
21 : 33
5 branek
29.10. [AF034]
Napajedla - Vsetín
32 : 20
8 branek
22.10. [AF027]
Rožnov p/R - Napajedla
28 : 31
5 branek
16.10. [AF023]
Napajedla - MHK Karviná
31 : 14
8 branek
08.10. [AF014]
Trnávka - Napajedla
23 : 22
4 branek
02.10. [AF012]
Napajedla - L.Zubří
35 : 27
11 branek
25.09. [AF001]
Napajedla - Ostrava
35 : 25
6 branek
Český pohár mužů
14.09. [AN048]
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
4 branek
04.09. [AN027]
Droždín - Napajedla
23 : 28
4 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.