Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Ondřej Ondráček
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1977
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
53
Starty
Extraliga
11.02. [AA091]
Brno - Jičín
20 : 32
0 branek
08.02. [AA085]
Přerov - Brno
35 : 29
0 branek
2.liga mužů JM
20.05. [AE132]
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
0 branek
12.05. [AE122]
Maloměřice - Bohunice
25 : 29
2 branek
06.05. [AE119]
Bohunice - Kostelec n.H.
25 : 27
2 branek
29.04. [AE111]
SK Kuřim - Bohunice
20 : 26
1 branek
22.04. [AE106]
Bohunice - Ivančice
22 : 13
2 branek
15.04. [AE100]
Telnice - Bohunice
24 : 25
1 branek
25.03. [AE093]
Bohunice - H.Brod
31 : 28
1 branek
10.12. [AE066]
N.Veselí - Bohunice
33 : 20
3 branek
04.12. [AE056]
Bohunice - Maloměřice
32 : 24
3 branek
27.11. [AE053]
Kostelec n.H. - Bohunice
27 : 26
2 branek
20.11. [AE045]
Bohunice - SK Kuřim
30 : 22
6 branek
12.11. [AE040]
Ivančice - Bohunice
31 : 23
4 branek
30.10. [AE034]
Bohunice - Telnice
35 : 26
3 branek
23.10. [AE027]
H.Brod - Bohunice
34 : 27
5 branek
16.10. [AE023]
Bohunice - V. Meziříčí
25 : 22
0 branek
09.10. [AE014]
Prostějov - Bohunice
27 : 28
3 branek
Jihomoravská liga mužů
03.06. [LA064]
Tišnov - Bohunice B
28 : 27
3 branek
31.03. [LA055]
D. Cerekev - Bohunice B
15 : 15
1 branek
13.11. [LA034]
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 29
0 branek
21.10. [LA023]
Brno B - Bohunice B
31 : 29
1 branek
25.09. [LA001]
Bohunice B - Újezd u Brna
31 : 24
2 branek
18.09. [LA037]
Bohunice B - Juliánov
29 : 29
4 branek
11.09. [LA045]
Brno IV - Bohunice B
18 : 29
4 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Litovel
30 : 0
video
online
V. Bystřice - Zlín "A"
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
8
8
0
0
137 : 46
16
2
Zora Olomouc
8
6
0
2
128 : 60
12
3
V. Bystřice
8
3
1
4
88 : 87
7
4
Otrokovice
8
2
1
5
80 : 98
5
5
Litovel
8
0
0
8
9 : 151
0
Tabulka střelců
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
36
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
35
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
7
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
4
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
10
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
8
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.