Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Renata Motalová
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen M
29.4. 11:15
AT053
Veselí B - V. Meziříčí
29 : 27
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.3. 12:15
AT036
Veselí B - Bohunice
35 : 23
12.11. 11:15
AT023
Veselí B - V. Meziříčí
33 : 24
8.10. 12:30
AT011
Veselí B - Karviná
21 : 26
1.10. 13:00
AT008
V. Meziříčí - Veselí B
20 : 29
24.9. 16:30
AT006
Veselí B - Bohunice
26 : 23
17.9. 11:30
AT001
Veselí B - Olomouc
12 : 20
1.liga mladších dorostenek M
13.5. 11:15
AX132
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
22.4. 16:00
AX111
Zlín - Veselí n.M.
27 : 25
15.4. 12:45
AX106
Veselí n.M. - Poruba
26 : 27
1.4. 17:00
AX100
Bohunice - Veselí n.M.
18 : 25
24.3. 09:00
AX067
HK Hodonín - Veselí n.M.
23 : 34
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
11.3. 16:00
AX089
Karviná - Veselí n.M.
16 : 33
3.3. 10:30
AX080
Veselí n.M. - V. Meziříčí
37 : 19
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
11.12. 17:00
AX066
Otrokovice - Veselí n.M.
28 : 32
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
12.11. 13:00
AX045
Veselí n.M. - Zlín
24 : 26
6.11. 12:00
AX040
Poruba - Veselí n.M.
25 : 27
28.10. 12:30
AX034
Veselí n.M. - Bohunice
28 : 16
15.10. 17:00
AX027
J.Hradec dor - Veselí n.M.
25 : 37
8.10. 14:00
AX023
Veselí n.M. - Karviná
29 : 10
1.10. 11:00
AX014
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 38
24.9. 15:00
AX012
Veselí n.M. - Olomouc
27 : 35
17.9. 13:00
AX001
Veselí n.M. - HK Hodonín
40 : 19
SL starší žačky - skupina I.
2.6. 10:15
OS029
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
1.6. 16:30
OS026
Veselí n.M. - Zlín "A"
25 : 17
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.