Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Renata Motalová
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen M
29.4. 11:15
AT053
Veselí B - V. Meziříčí
29 : 27
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.3. 12:15
AT036
Veselí B - Bohunice
35 : 23
12.11. 11:15
AT023
Veselí B - V. Meziříčí
33 : 24
8.10. 12:30
AT011
Veselí B - Karviná
21 : 26
1.10. 13:00
AT008
V. Meziříčí - Veselí B
20 : 29
24.9. 16:30
AT006
Veselí B - Bohunice
26 : 23
17.9. 11:30
AT001
Veselí B - Olomouc
12 : 20
1.liga mladších dorostenek M
13.5. 11:15
AX132
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
22.4. 16:00
AX111
Zlín - Veselí n.M.
27 : 25
15.4. 12:45
AX106
Veselí n.M. - Poruba
26 : 27
1.4. 17:00
AX100
Bohunice - Veselí n.M.
18 : 25
24.3. 09:00
AX067
HK Hodonín - Veselí n.M.
23 : 34
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
11.3. 16:00
AX089
Karviná - Veselí n.M.
16 : 33
3.3. 10:30
AX080
Veselí n.M. - V. Meziříčí
37 : 19
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
11.12. 17:00
AX066
Otrokovice - Veselí n.M.
28 : 32
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
12.11. 13:00
AX045
Veselí n.M. - Zlín
24 : 26
6.11. 12:00
AX040
Poruba - Veselí n.M.
25 : 27
28.10. 12:30
AX034
Veselí n.M. - Bohunice
28 : 16
15.10. 17:00
AX027
J.Hradec dor - Veselí n.M.
25 : 37
8.10. 14:00
AX023
Veselí n.M. - Karviná
29 : 10
1.10. 11:00
AX014
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 38
24.9. 15:00
AX012
Veselí n.M. - Olomouc
27 : 35
17.9. 13:00
AX001
Veselí n.M. - HK Hodonín
40 : 19
SL starší žačky - skupina I.
2.6. 10:15
OS029
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
1.6. 16:30
OS026
Veselí n.M. - Zlín "A"
25 : 17
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Kostelec na Hané
18 : 10
video
online
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
video
online
Senice na Hané - Prostějov
3 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
209 : 74
20
2
Prostějov
10
8
0
2
215 : 69
16
3
Zlín "B"
10
5
0
5
102 : 136
10
4
Kostelec na Hané
10
3
1
6
79 : 109
7
5
Žeravice B
10
2
0
8
61 : 138
4
6
Senice na Hané
10
1
1
8
38 : 178
3
Tabulka střelců
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
65
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
52
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
9
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
9
David Lefan
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Pacák
Senice na Hané
8
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
8
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.