Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Ivo Hřibňák
Mateřský klub
SHK Kunovice
Rok narození
1961
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.2.2013
Koučovaná utkání
1.liga žen
10.3. 11:00
AR086
Poruba B - Kunovice
44 : 27
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 11:00
AX130
V. Meziříčí - Kunovice
40 : 16
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
10.3. 13:00
AX086
Poruba - Kunovice
31 : 9
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
5.11. 10:00
OE025
Kunovice - Hodonín
14 : 24
8.10. 10:00
OE015
Kunovice - Veselí n.M.
8 : 29
24.9. 10:15
OE009
Zora Olomouc - Kunovice
28 : 4
18.9. 10:00
OE005
Kunovice - SKH Velká n.V.
21 : 10
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
23.11. 16:30
OK030
Veselí n.M. - Kunovice
28 : 5
5.11. 11:15
OK025
Kunovice - Hodonín
5 : 16
8.10. 11:15
OK015
Kunovice - Veselí n.M.
7 : 23
17.9. 11:15
OK005
Kunovice - Velká n.V.
6 : 25
10.9. 00:00
OK002
Zlín "B" - Kunovice
12 : 8
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.