Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Hana Kolářová
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.4.2014
Koučovaná utkání
SL mladší žačky - skupina II.
2.6. 10:00
OZ030
Kunovice - Zlín C
2 : 16
26.5. 00:00
OZ026
Zlín "B" - Kunovice
14 : 7
26.5. 00:00
OZ025
Zlín C - Žeravice
11 : 2
13.5. 12:45
OZ019
Zlín "B" - Žeravice
24 : 7
6.5. 09:00
OZ017
Zlín C - Litovel
14 : 7
6.5. 08:00
OZ018
Zlín "B" - Otrokovice
19 : 15
28.4. 10:15
OZ014
Zlín "B" - Litovel
16 : 3
21.4. 11:15
OZ011
Kunovice - Zlín "B"
6 : 23
14.4. 00:00
OZ009
Zlín "B" - Zlín C
13 : 10
1.4. 09:00
OZ005
Zlín C - Otrokovice
9 : 11
31.3. 11:30
OZ004
Žeravice - Zlín "B"
6 : 20
29.3. 16:30
OZ002
Litovel - Zlín C
8 : 15
20.3. 18:00
OZ003
Otrokovice - Zlín "B"
15 : 8
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
17.9. 10:00
OE006
Veselí n.M. - Zlín "B"
13 : 13
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
5.11. 09:00
OK027
Velká n.V. - Zlín "B"
17 : 4
29.10. 11:00
OK022
Hodonín - Zlín "B"
12 : 3
22.10. 00:00
OK021
Zlín "B" - Veselí n.M.
4 : 16
15.10. 11:15
OK017
Kunovice - Zlín "B"
6 : 14
24.9. 16:30
OK012
Zlín "B" - Velká n.V.
11 : 15
24.9. 10:00
OK007
Zlín "B" - Hodonín
20 : 6
17.9. 09:00
OK006
Veselí n.M. - Zlín "B"
10 : 4
10.9. 00:00
OK002
Zlín "B" - Kunovice
12 : 8
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.