Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Iveta Hofmanová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2015
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
14.4. 12:30
AZ125
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
14.4. 10:20
AZ123
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
14.4. 08:50
AZ122
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
24.3. 15:10
AZ113
Zlín "B" - Zora Olomouc
16 : 16
24.3. 12:40
AZ110
Zora Olomouc - Slavia
12 : 18
24.3. 10:10
AZ107
HC Plzeň "A" - Zora Olomouc
13 : 15
3.3. 17:20
AZ079
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
3.3. 15:20
AZ076
J.Hradec - Zora Olomouc
11 : 18
3.3. 12:40
AZ072
Kobylisy II - Zora Olomouc
18 : 20
3.3. 10:40
AZ069
DHC-SVŠ Plzeň - Zora Olomouc
15 : 8
3.3. 09:20
AZ067
Zora Olomouc - Zlín "B"
8 : 9
12.2. 13:20
AZ045
Písek - Zora Olomouc
16 : 20
12.2. 10:40
AZ043
Zora Olomouc - Karviná
25 : 18
12.2. 09:00
AZ042
Zora Olomouc - Zlín "B"
17 : 13
22.1. 15:45
AZ010
Zora Olomouc - Tachov
15 : 14
22.1. 14:15
AZ008
Slavia - Zora Olomouc
16 : 17
22.1. 12:00
AZ005
J.Hradec - Zora Olomouc
18 : 21
22.1. 10:30
AZ003
Zora Olomouc - SK Opava
31 : 8
SL starší žačky - skupina I.
2.6. 10:15
OS029
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
20.5. 14:00
OS022
Zlín "B" - Holečkova
18 : 14
12.5. 10:15
OS021
Holečkova - Zlín "A"
24 : 18
7.5. 17:30
OS012
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
16 : 17
30.4. 17:30
OS017
Zora Olomouc - Holečkova
17 : 18
29.4. 10:00
OS014
Veselí n.M. - Holečkova
20 : 18
16.4. 17:30
OS007
Holečkova - Zlín "B"
18 : 19
2.4. 17:30
OS002
Holečkova - Zora Olomouc
23 : 19
1.4. 13:00
OS006
Zlín "A" - Holečkova
22 : 22
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
12.11. 09:00
OE029
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
5.11. 10:15
OE026
Zora Olomouc - Veselí n.M.
28 : 23
29.10. 10:00
OE024
Kunovice - Zora Olomouc
9 : 26
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Kostelec na Hané
18 : 10
video
online
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
video
online
Senice na Hané - Prostějov
3 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
209 : 74
20
2
Prostějov
10
8
0
2
215 : 69
16
3
Zlín "B"
10
5
0
5
102 : 136
10
4
Kostelec na Hané
10
3
1
6
79 : 109
7
5
Žeravice B
10
2
0
8
61 : 138
4
6
Senice na Hané
10
1
1
8
38 : 178
3
Tabulka střelců
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
65
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
52
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robert Veselý
Sokol II.Prostějov
9
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
9
David Lefan
HC Zlín B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Pacák
Senice na Hané
8
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
8
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.