Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Matějů
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.8.2015
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU126
Tatran Bohunice-Bánov - H.Brod
24 : 25
4.12. 15:00
AU060
H.Brod - Tatran Bohunice-Bánov
27 : 21
15.10. 13:00
AU027
H.Brod - Slavia
20 : 34
9.10. 13:00
AU022
Písek - H.Brod
30 : 27
1.10. 17:00
AU016
H.Brod - HC Plzeň
40 : 24
24.9. 14:15
AU009
S.Vršovice - H.Brod
30 : 30
1.liga mladších dorostenek Č
12.5. 13:00
AW128
H.Brod - Strakonice
32 : 23
6.5. 10:00
AW126
DHK Loko Liberec - H.Brod
22 : 30
29.4. 14:30
AW115
Pardubice - H.Brod
29 : 28
31.3. 17:00
AW101
H.Brod - Háje
37 : 26
18.3. 17:00
AW093
Slavia - H.Brod
26 : 25
3.3. 12:30
AW082
HC Plzeň - H.Brod
24 : 23
18.2. 16:00
AW071
HK Spartak Ústí n.L. - H.Brod
19 : 22
4.12. 11:00
AW060
H.Brod - DHK Loko Liberec
34 : 19
5.11. 17:00
AW038
H.Brod - Kobylisy
30 : 29
29.10. 10:30
AW035
Háje - H.Brod
26 : 27
15.10. 17:00
AW027
H.Brod - Slavia
23 : 28
9.10. 11:00
AW022
Písek - H.Brod
29 : 23
1.10. 13:00
AW016
H.Brod - HC Plzeň
45 : 19
24.9. 10:45
AW009
S.Vršovice - H.Brod
17 : 39
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.