Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 10:30
AB126
Šumperk - Náchod
26 : 31
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
24.3. 12:30
AB092
Zlín - Litovel
33 : 27
18.3. 10:30
AB087
Šumperk - Dvůr Králové
25 : 25
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
4.12. 11:00
AB057
Zlín - Jičín "B"
24 : 24
13.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Košutka
28 : 28
23.10. 13:00
AB029
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
8.10. 17:00
AB015
Litovel - Košutka
28 : 25
25.9. 10:30
AB006
Šumperk - Karviná B
24 : 21
2.liga mužů JM
25.2. 16:30
AE068
N.Veselí - Hustopeče
26 : 25
2.liga mužů SM
22.4. 13:00
AF103
Ostrava - MHK Karviná
37 : 22
10.12. 18:00
AF061
Vsetín - Ostrava
26 : 25
1.liga starších dorostenců
22.4. 17:00
AG103
Ostrava - Dukla
27 : 34
25.2. 14:30
AG068
N.Veselí - Zlín
32 : 22
4.12. 13:00
AG057
Zlín - Jičín
24 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:00
AI129
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
10.12. 16:00
AI061
Vsetín - V. Bystřice
37 : 37
8.10. 17:00
AI015
Litovel - Olomouc
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
22.4. 15:00
AJ103
Ostrava - Dukla
36 : 41
25.2. 12:30
AJ068
N.Veselí - Lovosice
42 : 18
1.liga žen
6.5. 14:15
AR125
Poruba B - SVŠ Plzeň A
29 : 20
14.4. 18:00
AR107
Otrokovice - Zlín B
29 : 17
26.2. 14:30
AR078
Olomouc B - Slavia B.
23 : 24
17.11. 11:00
AR053
Kunovice - Slavia B.
15 : 24
15.10. 11:00
AR030
Zlín B - Kunovice
33 : 13
2.10. 14:30
AR013
Olomouc B - Pardubice
41 : 29
1.liga starších dorostenek
6.5. 12:30
AU125
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Veselí n.M.
8 : 20
video
online
V. Bystřice - Hodonín
10 : 11
video
online
Zlín "A" - Velká n.V.
22 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
9
0
1
195 : 91
18
2
Hodonín
10
9
0
1
157 : 116
18
3
Velká n.V.
10
5
0
5
132 : 158
10
4
Veselí n.M.
10
3
0
7
131 : 141
6
5
V. Bystřice
10
2
0
8
96 : 146
4
6
Zora Olomouc
10
2
0
8
100 : 159
4
Tabulka střelců
Dominika Váverková
HK Hodonín
52
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
50
Nicola Masarová
HC Zlín "A"
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
20
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
11
Dominika Váverková
HK Hodonín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
10
Monica Janebová
HC Zlín "A"
10
Natálie Větříšková
HK Veselí n.M.
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.