Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Dominika Michlová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SL starší žáci - skupina I.
2.6. 12:00
OM030
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 26
19.5. 14:30
OM022
STM Olomouc - Zlín
25 : 19
21.4. 12:30
OM010
STM Olomouc - Luhačovice
23 : 23
SL starší žáci - skupina II.
29.4. 11:00
ON013
Napajedla - Sokol HC Přerov
20 : 21
14.4. 10:30
ON009
Sokol II.Prostějov - Uherské Hradiště
20 : 14
SL starší žačky - skupina I.
7.5. 17:30
OS012
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
16 : 17
30.4. 17:30
OS017
Zora Olomouc - Holečkova
17 : 18
2.4. 17:30
OS002
Holečkova - Zora Olomouc
23 : 19
SL mladší žáci - skupina I.
2.6. 09:20
OU030
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
19.5. 11:45
OU022
STM Olomouc - Zlín "A"
10 : 30
6.5. 10:00
OU017
Házená Uničov - Zlín "A"
19 : 19
29.4. 09:30
OU013
Napajedla - STM Olomouc
19 : 12
14.4. 09:30
OU009
Prostějov - Házená Uničov
14 : 28
SL mladší žáci - skupina II.
31.3. 13:30
OV004
Žeravice - Kostelec na Hané
18 : 8
25.3. 15:00
OV001
UP HSC Olomouc - Žeravice
14 : 14
SL mladší žáci - skupina III.
2.6. 08:00
OX030
Velká Bystřice B - U.Hradiště
16 : 20
19.5. 16:00
OX039
STM Olomouc B - Horka nad Moravou
14 : 22
21.4. 11:00
OX034
STM Olomouc B - U.Hradiště
8 : 17
31.3. 12:30
OX004
Žeravice B - Litovel
8 : 17
SL mladší žačky - skupina I.
2.6. 10:40
OY030
V. Bystřice - Hodonín
10 : 11
26.5. 09:00
OY026
Veselí n.M. - V. Bystřice
21 : 13
19.5. 13:00
OY012
Zora Olomouc - Velká n.V.
16 : 12
24.3. 09:00
OY002
Zora Olomouc - Hodonín
8 : 16
SL mladší žačky - skupina II.
31.3. 11:30
OZ004
Žeravice - Zlín "B"
6 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.