Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jakub Popluhár
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.11.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
24.3. 09:00
AX067
HK Hodonín - Veselí n.M.
23 : 34
Jihomoravská liga mužů
15.4. 17:00
LA075
Tišnov - Nové Bránice
30 : 29
Divize mužů
9.6. 17:00
LB045
Třešť - SK Kuřim C
32 : 20
Jihomoravská liga st. dorostenců
6.5. 11:40
LC045
HK Ivančice - D. Cerekev
20 : 10
6.5. 09:00
LC043
Kostelec n.H. - HK Ivančice
12 : 16
15.4. 11:40
LC039
Kostelec n.H. - HK Ivančice
19 : 17
15.4. 10:20
LC038
D. Cerekev - Kostelec n.H.
14 : 18
15.4. 09:00
LC037
HK Ivančice - D. Cerekev
25 : 15
Jihomoravská liga st. žáků
10.6. 12:00
LF093
Újezd u Brna - D. Cerekev
13 : 28
9.6. 11:00
LF096
Juliánov - HK KP Brno
27 : 36
8.5. 13:30
LF174
Ivančice - HK KP Brno
33 : 26
1.5. 10:00
LF109
N. Veselí - HK KP Brno
35 : 24
25.3. 13:20
LF112
SK Kuřim - Ivančice
19 : 31
Jihomoravská liga ml. žáků
9.6. 09:30
LH126
Juliánov - HK KP Brno
17 : 17
9.6. 09:30
LH126
Juliánov - HK KP Brno
10 : 13
8.5. 15:00
LH227
Ivančice B - HK KP Brno
14 : 19
8.5. 15:00
LH227
Ivančice B - HK KP Brno
7 : 6
8.5. 12:00
LH226
Ivančice A - HK KP Brno
10 : 9
8.5. 12:00
LH226
Ivančice A - HK KP Brno
21 : 13
1.5. 11:30
LH143
N. Veselí B - HK KP Brno
16 : 18
1.5. 11:30
LH143
N. Veselí B - HK KP Brno
7 : 10
1.5. 08:30
LH142
N. Veselí A - HK KP Brno
10 : 9
1.5. 08:30
LH142
N. Veselí A - HK KP Brno
16 : 18
20.4. 17:00
LH184
Juliánov - SHC Maloměřice
9 : 8
20.4. 17:00
LH184
Juliánov - SHC Maloměřice
10 : 10
5.4. 17:30
LH127
SK Kuřim - Hustopeče
18 : 14
5.4. 17:30
LH127
SK Kuřim - Hustopeče
6 : 7
25.3. 14:45
LH147
SK Kuřim - Ivančice B
10 : 21
25.3. 14:45
LH147
SK Kuřim - Ivančice B
8 : 8
25.3. 12:00
LH146
SK Kuřim - Ivančice A
11 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
video
online
UP HSC Olomouc - Luhačovice
17 : 22
video
online
Bystřice pod Hostýnem - Kostelec na Hané
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
9
0
1
230 : 167
18
2
Žeravice
10
8
1
1
170 : 122
17
3
UP HSC Olomouc
10
4
1
5
150 : 167
9
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
146 : 141
8
5
Zlín "B"
10
4
0
6
126 : 149
6
6
Kostelec na Hané
10
0
0
10
85 : 161
0
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
99
Radek Hromada
SK Žeravice
70
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
12
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
22
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
14
David Lefan
HC Zlín B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.