Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Petra Ščecinová
Mateřský klub
SK UP HSC Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SL starší žáci - skupina II.
26.5. 13:00
ON025
Uherské Hradiště - Sokol HC Přerov
21 : 19
15.4. 09:30
ON008
Napajedla - Šumperk
29 : 12
SL starší žačky - skupina I.
12.5. 10:15
OS021
Holečkova - Zlín "A"
24 : 18
SL starší žačky- skupina II
22.4. 11:30
OT006
Žeravice - SKH Velká n.V.
23 : 18
22.4. 10:30
OT005
Hodonín - SKH Velká n.V.
20 : 14
22.4. 09:30
OT004
Žeravice - Hodonín
19 : 18
SL mladší žáci - skupina I.
15.4. 11:00
OU008
Napajedla - V. Bystřice
11 : 29
SL mladší žáci - skupina II.
22.4. 15:00
OV011
UP HSC Olomouc - Kostelec na Hané
17 : 11
31.3. 13:30
OV004
Žeravice - Kostelec na Hané
18 : 8
SL mladší žáci - skupina III.
26.5. 15:30
OX040
U.Hradiště - STM Olomouc B
25 : 10
26.5. 14:30
OX025
U.Hradiště - Žeravice B
23 : 10
31.3. 12:30
OX004
Žeravice B - Litovel
8 : 17
SL mladší žačky - skupina I.
12.5. 09:00
OY021
Zora Olomouc - V. Bystřice
9 : 8
SL mladší žačky - skupina II.
31.3. 11:30
OZ004
Žeravice - Zlín "B"
6 : 20
29.3. 16:30
OZ002
Litovel - Zlín C
8 : 15
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
5.11. 13:30
skupina A026
STM Olomouc - Sokol HC Přerov
34 : 10
23.9. 16:30
skupina A003
Litovel - Sokol HC Přerov
30 : 13
10.9. 09:30
skupina A002
Šumperk - Sokol II.Prostějov
10 : 24
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
25.9. 10:00
OC007
Hranice - Luhačovice
20 : 34
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
16.10. 10:00
OD017
DHK Litovel - Žeravice
14 : 36
1.10. 14:45
OD012
Žeravice - Zlín "A"
23 : 29
18.9. 10:00
OD005
DHK Litovel - Zlín "A"
13 : 27
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
5.11. 10:15
OE026
Zora Olomouc - Veselí n.M.
28 : 23
24.9. 10:15
OE009
Zora Olomouc - Kunovice
28 : 4
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
12.11. 13:30
OF030
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
5.11. 12:00
OF026
STM Olomouc - Horka nad Moravou
15 : 9
16.10. 16:00
OF018
Horka nad Moravou - Litovel
21 : 11
9.10. 16:00
OF014
Horka nad Moravou - Žeravice
17 : 19
2.10. 15:00
OF010
UP HSC Olomouc - Házená Uničov
2 : 15
1.10. 13:30
OF012
Žeravice - Litovel
20 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.