Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
28.10. 10:30
OA088
Kostelec B - Tatran Litovel B
39 : 35
22.10. 15:00
OA046
Droždín - Senice
34 : 26
16.10. 11:00
OA041
Zlín B - U.Hradiště
26 : 24
2.10. 10:30
OA027
Senice - Tatran Litovel B
24 : 26
15.9. 10:30
OA073
Dřevohostice - Tatran Litovel B
23 : 22
Středomoravská liga mladší dorost
15.10. 13:00
OL012
Senice na Hané - TJ Šumperk
14 : 42
15.10. 11:30
OL011
Nové Bránice - TJ Šumperk
12 : 29
15.10. 10:00
OL010
Senice na Hané - Nové Bránice
11 : 22
SL starší žáci - skupina I.
21.4. 12:00
OM011
V. Bystřice - Litovel
13 : 15
15.4. 14:00
OM008
Hranice - V. Bystřice
33 : 23
SL starší žáci - skupina II.
19.4. 17:00
ON010
Sokol HC Přerov - Uherské Hradiště
22 : 21
SL mladší žáci - skupina I.
21.4. 09:20
OU011
V. Bystřice - Prostějov
28 : 14
SL mladší žáci - skupina III.
21.4. 08:00
OX011
Velká Bystřice B - Litovel
17 : 15
15.4. 12:30
OX008
Hranice - Velká Bystřice B
18 : 16
SL mladší žačky - skupina I.
21.4. 10:40
OY011
V. Bystřice - Veselí n.M.
11 : 10
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
1.10. 09:30
skupina A012
Šumperk - Litovel
11 : 26
17.9. 10:30
skupina A005
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 16
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
13.11. 11:30
OC029
Hranice - Zlín
22 : 32
11.9. 09:00
OC002
Hranice - Bystřice p.H.
35 : 10
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
24.9. 12:45
OD008
Zlín "A" - Holečkova
23 : 20
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
29.10. 10:00
OE024
Kunovice - Zora Olomouc
9 : 26
22.10. 11:15
OE019
Zora Olomouc - Hodonín
33 : 22
8.10. 10:45
OE013
Hodonín - SKH Velká n.V.
28 : 8
24.9. 15:00
OE012
Zlín "B" - SKH Velká n.V.
35 : 4
24.9. 11:15
OE007
Zlín "B" - Hodonín
15 : 11
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
30.10. 09:00
OF024
Házená Uničov - Horka nad Moravou
15 : 11
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
30.10. 12:00
OG023
Senice na Hané - Kostelec na Hané
6 : 6
16.10. 09:00
OG018
Zlín "B" - Kostelec na Hané
8 : 12
2.10. 12:00
OG011
Senice na Hané - Zlín "B"
3 : 5
17.9. 09:30
OG005
Prostějov - Kostelec na Hané
22 : 3
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
video
online
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
video
online
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
267 : 160
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
215 : 147
15
3
Házená Uničov
10
5
1
4
192 : 169
11
4
STM Olomouc
10
3
0
7
156 : 210
6
5
Napajedla
10
3
0
7
132 : 194
6
6
Prostějov
10
1
0
9
133 : 215
2
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
76
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
71
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Krajča
HC Zlín "A"
8
Jiří Běhálek
SK Velká Bystřice
8
Tomáš Kršek
Házená Uničov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
10
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
8
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.