Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
28.10. 10:30
OA088
Kostelec B - Tatran Litovel B
39 : 35
22.10. 15:00
OA046
Droždín - Senice
34 : 26
16.10. 11:00
OA041
Zlín B - U.Hradiště
26 : 24
2.10. 10:30
OA027
Senice - Tatran Litovel B
24 : 26
15.9. 10:30
OA073
Dřevohostice - Tatran Litovel B
23 : 22
Středomoravská liga mladší dorost
15.10. 13:00
OL012
Senice na Hané - TJ Šumperk
14 : 42
15.10. 11:30
OL011
Nové Bránice - TJ Šumperk
12 : 29
15.10. 10:00
OL010
Senice na Hané - Nové Bránice
11 : 22
SL starší žáci - skupina I.
21.4. 12:00
OM011
V. Bystřice - Litovel
13 : 15
15.4. 14:00
OM008
Hranice - V. Bystřice
33 : 23
SL starší žáci - skupina II.
19.4. 17:00
ON010
Sokol HC Přerov - Uherské Hradiště
22 : 21
SL mladší žáci - skupina I.
21.4. 09:20
OU011
V. Bystřice - Prostějov
28 : 14
SL mladší žáci - skupina III.
21.4. 08:00
OX011
Velká Bystřice B - Litovel
17 : 15
15.4. 12:30
OX008
Hranice - Velká Bystřice B
18 : 16
SL mladší žačky - skupina I.
21.4. 10:40
OY011
V. Bystřice - Veselí n.M.
11 : 10
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
1.10. 09:30
skupina A012
Šumperk - Litovel
11 : 26
17.9. 10:30
skupina A005
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 16
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
13.11. 11:30
OC029
Hranice - Zlín
22 : 32
11.9. 09:00
OC002
Hranice - Bystřice p.H.
35 : 10
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
24.9. 12:45
OD008
Zlín "A" - Holečkova
23 : 20
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
29.10. 10:00
OE024
Kunovice - Zora Olomouc
9 : 26
22.10. 11:15
OE019
Zora Olomouc - Hodonín
33 : 22
8.10. 10:45
OE013
Hodonín - SKH Velká n.V.
28 : 8
24.9. 15:00
OE012
Zlín "B" - SKH Velká n.V.
35 : 4
24.9. 11:15
OE007
Zlín "B" - Hodonín
15 : 11
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
30.10. 09:00
OF024
Házená Uničov - Horka nad Moravou
15 : 11
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
30.10. 12:00
OG023
Senice na Hané - Kostelec na Hané
6 : 6
16.10. 09:00
OG018
Zlín "B" - Kostelec na Hané
8 : 12
2.10. 12:00
OG011
Senice na Hané - Zlín "B"
3 : 5
17.9. 09:30
OG005
Prostějov - Kostelec na Hané
22 : 3
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice p.H.
37 : 21
video
online
Hranice - Zlín
22 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
8
8
0
0
245 : 134
16
2
Zlín
8
5
0
3
191 : 166
10
3
Hranice
8
4
0
4
194 : 183
8
4
Napajedla
8
3
0
5
171 : 194
6
5
Bystřice p.H.
8
0
0
8
97 : 221
0
Tabulka střelců
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
79
Adam Rafaj
HC Zlín
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
8
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
4
David Kühr
Slavia Fatra Napajedla
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
10
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
8
Alex Mahdal
HC Zlín
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.