Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
21.4. 13:30
AL103
V. Bystřice - Velké Meziříčí
15 : 36
17.3. 15:00
AL085
Brno - V. Bystřice
31 : 17
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
16.10. 13:00
AL024
Zlín - Prostějov
32 : 34
Žákovská liga starších žáků
4.3. 15:20
AO136
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 23
4.3. 13:20
AO133
Jičín - STM Olomouc
16 : 18
4.3. 12:00
AO131
Lovosice - STM Olomouc
19 : 12
10.12. 17:50
AO060
STM Olomouc - Luhačovice
17 : 16
10.12. 17:10
AO059
Talent A - Zlín
21 : 9
10.12. 15:50
AO057
STM Olomouc - Talent A
8 : 19
10.12. 14:30
AO055
Zlín - Kutná Hora
18 : 8
10.12. 12:30
AO052
Talent A - Kutná Hora
28 : 9
10.12. 11:50
AO051
Zlín - HK KP Brno
18 : 7
10.12. 09:50
AO048
STM Olomouc - Zlín
15 : 15
10.12. 09:10
AO047
HK KP Brno - Talent A
6 : 20
2.liga žen M
12.11. 11:15
AT023
Veselí B - V. Meziříčí
33 : 24
25.9. 17:00
AT004
Olomouc - Karviná
26 : 20
1.liga mladších dorostenek M
3.3. 17:00
AX079
HK Hodonín - Olomouc
26 : 60
12.11. 13:00
AX045
Veselí n.M. - Zlín
24 : 26
8.10. 15:00
AX019
HK Hodonín - Zlín
18 : 27
Žákovská liga starších žaček
11.2. 15:30
AZ064
DHK Uherské Hradiště - Hlučín
18 : 14
11.2. 14:20
AZ063
Slavia - Zlín "A"
20 : 12
11.2. 11:40
AZ061
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
11.2. 10:10
AZ060
Zlín "A" - Hlučín
21 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
17.3. 00:00
LF117
HK KP Brno - Újezd u Brna
40 : 8
Jihomoravská liga ml. žáků
17.3. 08:00
LH154
HK KP Brno - Újezd u Brna
13 : 7
17.3. 08:00
LH154
HK KP Brno - Újezd u Brna
25 : 15
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.10. 12:15
LJ003
Hodonín - Ivančice
17 : 10
Středomoravská liga muži
30.10. 12:30
OA052
Uničov B - Bystřice "B"
25 : 17
30.10. 10:30
OA051
Uničov A - Kostelec B
29 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
video
online
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
video
online
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
267 : 160
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
215 : 147
15
3
Házená Uničov
10
5
1
4
192 : 169
11
4
STM Olomouc
10
3
0
7
156 : 210
6
5
Napajedla
10
3
0
7
132 : 194
6
6
Prostějov
10
1
0
9
133 : 215
2
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
76
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
71
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Krajča
HC Zlín "A"
8
Jiří Běhálek
SK Velká Bystřice
8
Tomáš Kršek
Házená Uničov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
10
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
8
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.