Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
21.4. 13:30
AL103
V. Bystřice - Velké Meziříčí
15 : 36
17.3. 15:00
AL085
Brno - V. Bystřice
31 : 17
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
16.10. 13:00
AL024
Zlín - Prostějov
32 : 34
Žákovská liga starších žáků
4.3. 15:20
AO136
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 23
4.3. 13:20
AO133
Jičín - STM Olomouc
16 : 18
4.3. 12:00
AO131
Lovosice - STM Olomouc
19 : 12
10.12. 17:50
AO060
STM Olomouc - Luhačovice
17 : 16
10.12. 17:10
AO059
Talent A - Zlín
21 : 9
10.12. 15:50
AO057
STM Olomouc - Talent A
8 : 19
10.12. 14:30
AO055
Zlín - Kutná Hora
18 : 8
10.12. 12:30
AO052
Talent A - Kutná Hora
28 : 9
10.12. 11:50
AO051
Zlín - HK KP Brno
18 : 7
10.12. 09:50
AO048
STM Olomouc - Zlín
15 : 15
10.12. 09:10
AO047
HK KP Brno - Talent A
6 : 20
2.liga žen M
12.11. 11:15
AT023
Veselí B - V. Meziříčí
33 : 24
25.9. 17:00
AT004
Olomouc - Karviná
26 : 20
1.liga mladších dorostenek M
3.3. 17:00
AX079
HK Hodonín - Olomouc
26 : 60
12.11. 13:00
AX045
Veselí n.M. - Zlín
24 : 26
8.10. 15:00
AX019
HK Hodonín - Zlín
18 : 27
Žákovská liga starších žaček
11.2. 15:30
AZ064
DHK Uherské Hradiště - Hlučín
18 : 14
11.2. 14:20
AZ063
Slavia - Zlín "A"
20 : 12
11.2. 11:40
AZ061
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
11.2. 10:10
AZ060
Zlín "A" - Hlučín
21 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
17.3. 00:00
LF117
HK KP Brno - Újezd u Brna
40 : 8
Jihomoravská liga ml. žáků
17.3. 08:00
LH154
HK KP Brno - Újezd u Brna
13 : 7
17.3. 08:00
LH154
HK KP Brno - Újezd u Brna
25 : 15
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.10. 12:15
LJ003
Hodonín - Ivančice
17 : 10
Středomoravská liga muži
30.10. 12:30
OA052
Uničov B - Bystřice "B"
25 : 17
30.10. 10:30
OA051
Uničov A - Kostelec B
29 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.