Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 15:00
AC123
Třeboň B - Ledeč n.S.
31 : 20
14.4. 15:00
AC097
Třeboň B - Starý Plzenec
32 : 32
18.3. 16:00
AC085
Sez. Ústí - Starý Plzenec
22 : 28
25.11. 19:30
AC052
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
23 : 19
11.11. 20:00
AC038
Bohemians - Chodov B
28 : 18
2.liga mužů SVČ
19.5. 11:00
AD128
S.Vršovice - Ml. Boleslav
20 : 17
6.5. 17:00
AD119
Most - Libčice n. Vlt.
12 : 25
24.3. 17:00
AD096
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
27 : 31
11.3. 17:00
AD084
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
34 : 17
26.2. 17:30
AD068
Slavia - Kolín
23 : 26
25.2. 16:00
AD072
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
31 : 28
4.12. 17:00
AD056
Most - Žatec
14 : 21
19.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
36 : 31
6.11. 15:00
AD066
Slavia - Most
34 : 14
29.10. 17:00
AD032
Žatec - Ústí n.L.
24 : 20
8.10. 16:00
AD016
S.Vršovice - Žatec
30 : 17
2.10. 17:00
AD012
Most - Kolín
22 : 25
25.9. 17:00
AD004
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
34 : 22
24.9. 16:00
AD005
S.Vršovice - Ústí n.L.
20 : 25
2.liga mužů JM
3.3. 17:00
AE075
H.Brod - Kostelec n.H.
29 : 35
1.liga starších dorostenců
3.12. 14:00
AG059
Dukla - Karviná
32 : 32
2.liga starších dorostenců Č
19.5. 09:00
AH128
Sokol Vršovice - Ml.Boleslav
20 : 27
15.11. 18:45
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
30 : 22
1.liga mladších dorostenců
3.12. 12:00
AJ059
Dukla - Karviná
32 : 41
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:00
AK128
S.Vršovice - Ml. Boleslav
18 : 18
12.5. 13:00
AK123
Třeboň - Úvaly
28 : 37
14.4. 13:00
AK097
Třeboň - Jablonec
14 : 33
11.3. 15:00
AK084
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
32 : 22
20.11. 15:00
AK046
Úvaly - Ml. Boleslav
37 : 24
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
22 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Litovel
30 : 0
video
online
V. Bystřice - Zlín "A"
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
8
8
0
0
137 : 46
16
2
Zora Olomouc
8
6
0
2
128 : 60
12
3
V. Bystřice
8
3
1
4
88 : 87
7
4
Otrokovice
8
2
1
5
80 : 98
5
5
Litovel
8
0
0
8
9 : 151
0
Tabulka střelců
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
36
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
35
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
7
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
4
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
10
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
8
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.