Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 15:00
AC123
Třeboň B - Ledeč n.S.
31 : 20
14.4. 15:00
AC097
Třeboň B - Starý Plzenec
32 : 32
18.3. 16:00
AC085
Sez. Ústí - Starý Plzenec
22 : 28
25.11. 19:30
AC052
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
23 : 19
11.11. 20:00
AC038
Bohemians - Chodov B
28 : 18
2.liga mužů SVČ
19.5. 11:00
AD128
S.Vršovice - Ml. Boleslav
20 : 17
6.5. 17:00
AD119
Most - Libčice n. Vlt.
12 : 25
24.3. 17:00
AD096
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
27 : 31
11.3. 17:00
AD084
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
34 : 17
26.2. 17:30
AD068
Slavia - Kolín
23 : 26
25.2. 16:00
AD072
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
31 : 28
4.12. 17:00
AD056
Most - Žatec
14 : 21
19.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
36 : 31
6.11. 15:00
AD066
Slavia - Most
34 : 14
29.10. 17:00
AD032
Žatec - Ústí n.L.
24 : 20
8.10. 16:00
AD016
S.Vršovice - Žatec
30 : 17
2.10. 17:00
AD012
Most - Kolín
22 : 25
25.9. 17:00
AD004
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
34 : 22
24.9. 16:00
AD005
S.Vršovice - Ústí n.L.
20 : 25
2.liga mužů JM
3.3. 17:00
AE075
H.Brod - Kostelec n.H.
29 : 35
1.liga starších dorostenců
3.12. 14:00
AG059
Dukla - Karviná
32 : 32
2.liga starších dorostenců Č
19.5. 09:00
AH128
Sokol Vršovice - Ml.Boleslav
20 : 27
15.11. 18:45
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
30 : 22
1.liga mladších dorostenců
3.12. 12:00
AJ059
Dukla - Karviná
32 : 41
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:00
AK128
S.Vršovice - Ml. Boleslav
18 : 18
12.5. 13:00
AK123
Třeboň - Úvaly
28 : 37
14.4. 13:00
AK097
Třeboň - Jablonec
14 : 33
11.3. 15:00
AK084
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
32 : 22
20.11. 15:00
AK046
Úvaly - Ml. Boleslav
37 : 24
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
22 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.