Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Klára Zuzánková
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
6.5. 14:00
NA113
Suchdol n/O - Hlučín
37 : 26
29.4. 14:30
NA112
Suchdol n/O - Trnávka B
34 : 23
28.4. 18:00
NA107
Paskov junior - Třinec
39 : 18
21.4. 11:00
NA103
Val.Meziříčí - Krmelín B
30 : 24
14.4. 10:30
NA096
Klimkovice - Nový Jičín
19 : 20
SML Starší žáci
22.4. 09:00
NC089
Zubří A - Vsetín
34 : 31
29.3. 17:00
NC084
Ostrava - Rožnov p/R
15 : 24
24.3. 10:30
NC079
Karviná A - Zubří A
25 : 24
24.3. 10:00
NC078
Rožnov p/R - F.-Místek A
18 : 33
Oblast Starší žáci
28.4. 16:00
ND038
KH Orel Paskov - Třinec
28 : 9
22.4. 11:30
ND033
Zubří B - Orlová
28 : 25
SML Mladší žáci
22.4. 08:00
NE089
Zubří A - Vsetín
9 : 12
29.3. 16:00
NE084
Ostrava - TJ Rožnov p/R
13 : 31
24.3. 09:00
NE078
TJ Rožnov p/R - F.-Místek A
19 : 10
24.3. 09:00
NE079
Karviná A - Zubří A
31 : 17
Oblast Mladší žáci
22.4. 10:30
NF051
Zubří B - Krmelín
37 : 3
21.4. 09:30
NF053
Val.Meziříčí - Klimkovice
9 : 16
14.4. 09:00
NF048
Klimkovice - Polanka B
7 : 19
SML Ženy
5.5. 12:30
NI057
Ostrava - SK Velká Bystřice
27 : 22
29.4. 13:00
NI054
Suchdol n/O - Val. Meziříčí
18 : 14
28.4. 12:30
NI053
Ostrava - Paskov
24 : 24
SML Starší žačky
2.6. 11:00
NJ038
HC Ostrava - L.Zubří
31 : 18
8.5. 10:00
NJ032
Karviná - SK Opava
21 : 18
5.5. 11:00
NJ057
HC Ostrava - Karviná
20 : 18
30.10. 10:30
NJ021
Karviná - L.Zubří
18 : 16
15.10. 08:00
NJ025
SK Opava - Hlučín
20 : 20
SML Mladší žákyně
5.5. 10:00
NK043
HC Ostrava - L.Zubří
18 : 28
15.10. 09:00
NK027
Opava - Karviná
13 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.