Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Pavel Nesvadba
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
11.9. 17:00
AA004
Frýdek-Místek - Dukla
20 : 33
2.liga mladších dorostenců M
25.9. 13:00
AL002
Zlín - STM Olomouc
21 : 25
Středomoravská liga muži
13.5. 14:30
OA136
Zlín B - Žeravice
37 : 20
30.10. 11:45
OA055
Luhačovice - Žeravice
30 : 22
16.10. 11:45
OA042
Luhačovice - Tatran Litovel B
29 : 30
28.9. 11:45
OA081
Luhačovice - Kostelec B
29 : 30
25.9. 11:00
OA015
Zlín B - SK Velká Bystřice B
30 : 26
24.9. 16:00
OA018
U.Hradiště - Uničov A
25 : 31
SL starší žáci - skupina I.
13.5. 09:00
OM021
Zlín - V. Bystřice
29 : 19
SL mladší žáci - skupina I.
13.5. 10:15
OU021
Zlín "A" - V. Bystřice
20 : 26
SL mladší žačky - skupina II.
13.5. 12:45
OZ019
Zlín "B" - Žeravice
24 : 7
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
30.10. 10:15
OC022
Luhačovice - Hranice
27 : 19
16.10. 10:15
OC016
Luhačovice - Napajedla
35 : 16
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
30.10. 09:00
OH022
Luhačovice - Hranice
36 : 14
16.10. 09:00
OH016
Luhačovice - Napajedla
12 : 12
24.9. 14:30
OH008
U.Hradiště - Napajedla
13 : 17
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.