Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
15.4. 12:45
AX106
Veselí n.M. - Poruba
26 : 27
14.4. 16:00
AX103
HK Hodonín - Karviná
28 : 18
1.4. 17:00
AX100
Bohunice - Veselí n.M.
18 : 25
29.10. 13:00
AX033
Otrokovice - Poruba
32 : 31
Divize mužů
25.3. 13:00
LB052
SHC Maloměřice B - Bystřice n.P.
16 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
16.10. 13:30
LF022
Sokolnice - SK Kuřim
22 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
16.10. 12:00
LH028
Sokolnice - SK Kuřim
10 : 8
16.10. 12:00
LH028
Sokolnice - SK Kuřim
8 : 4
SML Ženy
8.5. 16:00
NI032
SK Velká Bystřice - Suchdol n/O
29 : 15
Středomoravská liga muži
27.5. 10:30
OA153
Uničov B - Kostelec B
35 : 16
26.5. 16:00
OA149
Žeravice - Tatran Litovel B
29 : 28
8.5. 14:00
OA176
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
29.4. 12:30
OA123
Uničov B - Žeravice
30 : 18
29.4. 10:30
OA124
Uničov A - Droždín
20 : 18
21.4. 16:00
OA116
Žeravice - Uničov A
17 : 25
1.4. 10:30
OA099
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
21 : 28
5.11. 17:30
OA058
Tatran Litovel B - Žeravice
35 : 24
22.10. 16:00
OA044
U.Hradiště - Luhačovice
31 : 23
2.10. 12:30
OA026
Uničov B - U.Hradiště
27 : 18
2.10. 10:30
OA025
Uničov A - Žeravice
28 : 11
28.9. 16:00
OA084
Žeravice - Droždín
21 : 41
25.9. 11:00
OA015
Zlín B - SK Velká Bystřice B
30 : 26
3.9. 16:00
OA071
Žeravice - SK Velká Bystřice B
24 : 33
SL starší žáci - skupina II.
19.5. 13:00
ON024
Uherské Hradiště - Sokol II.Prostějov
17 : 30
24.3. 14:00
ON003
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
SL starší žačky - skupina I.
13.5. 09:00
OS019
Veselí n.M. - Zlín "B"
18 : 20
28.4. 10:15
OS015
Zora Olomouc - Zlín "A"
18 : 17
22.4. 11:30
OS010
Zlín "B" - Zora Olomouc
35 : 16
22.4. 09:00
OS011
Zlín "A" - Veselí n.M.
17 : 21
15.4. 10:00
OS009
Veselí n.M. - Zora Olomouc
29 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
8
6
1
1
214 : 126
13
2
Zlín "A"
8
6
1
1
214 : 142
13
3
Holečkova
8
4
1
3
183 : 146
9
4
Žeravice
8
2
1
5
188 : 178
5
5
DHK Litovel
8
0
0
8
83 : 290
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
82
Magda Kašpárková
SK Žeravice
72
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
17
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
16
Veronika Holčíková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
14
Magda Kašpárková
SK Žeravice
14
Voktorie Zavadilová
DHK Litovel
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.