Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
25.3. 11:00
AE095
Maloměřice - Ivančice
25 : 23
11.3. 16:00
AE079
Sokolnice - Hustopeče
17 : 33
3.3. 17:00
AE073
Ivančice - Sokolnice
30 : 27
27.11. 10:30
AE053
Kostelec n.H. - Bohunice
27 : 26
2.liga mužů SM
6.4. 19:00
AF073
Přerov "B" - Ostrava
21 : 27
24.3. 16:00
AF093
Napajedla - Rožnov p/R
33 : 19
25.2. 14:30
AF068
Olomouc - L.Zubří
29 : 20
12.11. 16:00
AF040
Přerov "B" - Napajedla
21 : 33
1.liga starších dorostenců
6.5. 14:00
AG118
Zlín - Zubří
19 : 34
2.liga starších dorostenců M
25.3. 09:00
AI095
Maloměřice - Přerov
21 : 24
1.3. 18:15
AI073
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
26.2. 10:00
AI068
Olomouc - Hranice
33 : 23
30.10. 13:00
AI035
Hranice - Rožnov p/R
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
6.5. 12:00
AL118
Zlín - Brno
24 : 34
22.4. 15:30
AL105
Zlín - Sokol Telnice
27 : 25
25.3. 15:00
AL095
Maloměřice - HK Ivančice
28 : 43
24.3. 10:30
AL093
Napajedla - Rožnov
23 : 40
3.3. 15:00
AL073
HK Ivančice - V. Bystřice
42 : 12
25.2. 12:30
AL068
STM Olomouc - Zlín
37 : 26
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
29.10. 10:30
AL034
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
9.10. 13:00
AL013
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1.10. 15:00
AL008
Brno - Sokol Telnice
31 : 25
25.9. 13:00
AL002
Zlín - STM Olomouc
21 : 25
Český pohár mužů
14.9. 18:15
AN048
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
4.9. 15:00
AN027
Droždín - Napajedla
23 : 28
2.liga žen M
29.4. 17:00
AT052
Olomouc - Bohunice
26 : 16
4.3. 17:00
AT034
Olomouc - Karviná
23 : 16
1.liga starších dorostenek
1.4. 15:00
AU100
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
1.liga mladších dorostenek M
13.5. 11:15
AX132
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - Zlín C
2 : 16
video
online
Žeravice - Otrokovice
14 : 25
video
online
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Otrokovice
10
9
0
1
191 : 86
18
2
Zlín "B"
10
9
0
1
169 : 86
18
3
Zlín C
10
6
0
4
133 : 87
12
4
Žeravice
10
3
0
7
98 : 154
6
5
Kunovice
10
2
0
8
78 : 173
4
6
Litovel
10
1
0
9
73 : 156
2
Tabulka střelců
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
53
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
40
Natálie Herbočková
HC Zlín C
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
6
Adéla Velková
SK Žeravice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
8
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
6
Veronika Švecová
DHK Litovel
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.