Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
25.3. 11:00
AE095
Maloměřice - Ivančice
25 : 23
11.3. 16:00
AE079
Sokolnice - Hustopeče
17 : 33
3.3. 17:00
AE073
Ivančice - Sokolnice
30 : 27
27.11. 10:30
AE053
Kostelec n.H. - Bohunice
27 : 26
2.liga mužů SM
6.4. 19:00
AF073
Přerov "B" - Ostrava
21 : 27
24.3. 16:00
AF093
Napajedla - Rožnov p/R
33 : 19
25.2. 14:30
AF068
Olomouc - L.Zubří
29 : 20
12.11. 16:00
AF040
Přerov "B" - Napajedla
21 : 33
1.liga starších dorostenců
6.5. 14:00
AG118
Zlín - Zubří
19 : 34
2.liga starších dorostenců M
25.3. 09:00
AI095
Maloměřice - Přerov
21 : 24
1.3. 18:15
AI073
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
26.2. 10:00
AI068
Olomouc - Hranice
33 : 23
30.10. 13:00
AI035
Hranice - Rožnov p/R
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
6.5. 12:00
AL118
Zlín - Brno
24 : 34
22.4. 15:30
AL105
Zlín - Sokol Telnice
27 : 25
25.3. 15:00
AL095
Maloměřice - HK Ivančice
28 : 43
24.3. 10:30
AL093
Napajedla - Rožnov
23 : 40
3.3. 15:00
AL073
HK Ivančice - V. Bystřice
42 : 12
25.2. 12:30
AL068
STM Olomouc - Zlín
37 : 26
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
29.10. 10:30
AL034
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
9.10. 13:00
AL013
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1.10. 15:00
AL008
Brno - Sokol Telnice
31 : 25
25.9. 13:00
AL002
Zlín - STM Olomouc
21 : 25
Český pohár mužů
14.9. 18:15
AN048
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
4.9. 15:00
AN027
Droždín - Napajedla
23 : 28
2.liga žen M
29.4. 17:00
AT052
Olomouc - Bohunice
26 : 16
4.3. 17:00
AT034
Olomouc - Karviná
23 : 16
1.liga starších dorostenek
1.4. 15:00
AU100
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
1.liga mladších dorostenek M
13.5. 11:15
AX132
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
video
online
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
9
0
1
280 : 142
18
2
Veselí n.M.
10
8
1
1
236 : 114
17
3
Zlín "B"
10
6
1
3
182 : 113
13
4
Hodonín
10
4
0
6
173 : 188
8
5
Kunovice
10
2
0
8
105 : 208
4
6
SKH Velká n.V.
10
0
0
10
94 : 305
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
69
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
69
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
16
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
7
Karolína Šaňková
HK Hodonín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
18
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
16
Kristýna Grebeníčková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.