Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Stanislav Dufek
Mateřský klub
SKH Velká n.V.
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
10.6. 10:00
OA163
U.Hradiště - Droždín
22 : 24
8.5. 16:00
OA178
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
24.3. 16:00
OA097
Bystřice "B" - Žeravice
27 : 20
5.11. 15:00
OA060
Zlín B - Dřevohostice
29 : 15
9.10. 11:45
OA029
Luhačovice - SK Velká Bystřice B
15 : 41
28.9. 16:00
OA083
U.Hradiště - Dřevohostice
23 : 20
SL starší žáci - skupina I.
29.4. 10:15
OM015
Luhačovice - V. Bystřice
38 : 15
SL starší žáci - skupina II.
24.3. 14:00
ON002
Bystřice p.H. - Uherské Hradiště
18 : 21
SL starší žačky - skupina I.
23.5. 16:30
OS018
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
22 : 22
SL mladší žáci - skupina I.
13.5. 09:30
OU020
Napajedla - Házená Uničov
20 : 13
SL mladší žáci - skupina II.
29.4. 09:00
OV015
Luhačovice - UP HSC Olomouc
26 : 18
25.3. 12:30
OV002
Bystřice pod Hostýnem - Luhačovice
22 : 25
SL mladší žačky - skupina I.
23.5. 16:30
OY018
Veselí n.M. - Velká n.V.
18 : 22
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
30.10. 10:00
OD022
DHK Uherské Hradiště - Žeravice
28 : 20
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
16.10. 10:00
OE016
Veselí n.M. - Hodonín
21 : 8
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
16.10. 11:30
OK016
Veselí n.M. - Hodonín
18 : 9
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.