Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Stanislav Dufek
Mateřský klub
SKH Velká n.V.
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
10.6. 10:00
OA163
U.Hradiště - Droždín
22 : 24
8.5. 16:00
OA178
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
24.3. 16:00
OA097
Bystřice "B" - Žeravice
27 : 20
5.11. 15:00
OA060
Zlín B - Dřevohostice
29 : 15
9.10. 11:45
OA029
Luhačovice - SK Velká Bystřice B
15 : 41
28.9. 16:00
OA083
U.Hradiště - Dřevohostice
23 : 20
SL starší žáci - skupina I.
29.4. 10:15
OM015
Luhačovice - V. Bystřice
38 : 15
SL starší žáci - skupina II.
24.3. 14:00
ON002
Bystřice p.H. - Uherské Hradiště
18 : 21
SL starší žačky - skupina I.
23.5. 16:30
OS018
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
22 : 22
SL mladší žáci - skupina I.
13.5. 09:30
OU020
Napajedla - Házená Uničov
20 : 13
SL mladší žáci - skupina II.
29.4. 09:00
OV015
Luhačovice - UP HSC Olomouc
26 : 18
25.3. 12:30
OV002
Bystřice pod Hostýnem - Luhačovice
22 : 25
SL mladší žačky - skupina I.
23.5. 16:30
OY018
Veselí n.M. - Velká n.V.
18 : 22
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
30.10. 10:00
OD022
DHK Uherské Hradiště - Žeravice
28 : 20
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
16.10. 10:00
OE016
Veselí n.M. - Hodonín
21 : 8
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
16.10. 11:30
OK016
Veselí n.M. - Hodonín
18 : 9
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
21 : 10
video
online
Hranice - Zlín "A"
10 : 29
video
online
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
10
0
0
221 : 69
20
2
Napajedla
10
7
1
2
164 : 129
15
3
Luhačovice
10
5
1
4
189 : 145
11
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
118 : 163
8
5
U.Hradiště
10
2
0
8
103 : 180
4
6
Hranice
10
1
0
9
114 : 223
2
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
95
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
82
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
13
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
10
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla
14
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
10
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.