Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Břetislav Jurečka
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
25.3. 15:00
AE093
Bohunice - H.Brod
31 : 28
2.liga mladších dorostenců M
28.4. 15:00
AL111
Brno - Napajedla
41 : 12
14.4. 13:00
AL102
Velké Meziříčí - Prostějov
40 : 27
10.3. 14:00
AL084
Brno - HK Ivančice
40 : 36
26.11. 15:00
AL052
Brno - Zlín
38 : 31
19.11. 11:00
AL048
Velké Meziříčí - Rožnov
30 : 37
23.10. 15:00
AL030
Brno - DTJ Polanka
32 : 27
Český pohár mužů
17.9. 15:00
AN041
V. Meziříčí - N.Veselí
24 : 30
4.9. 16:00
AN021
Juliánov - Sokolnice
37 : 32
Žákovská liga starších žáků
10.12. 15:00
AO043
N. Veselí - Úvaly
13 : 19
10.12. 13:15
AO040
N. Veselí - Kopřivnice A
16 : 15
10.12. 11:30
AO037
Úvaly - Ivančice
12 : 14
10.12. 09:45
AO034
Ivančice - Kopřivnice A
13 : 20
10.12. 08:00
AO031
Ivančice - N. Veselí
11 : 19
2.liga žen M
21.4. 13:00
AT051
Bohunice - Veselí B
34 : 29
17.3. 17:00
AT042
Bohunice - V. Meziříčí
31 : 27
19.11. 13:00
AT027
V. Meziříčí - Bohunice
23 : 29
29.10. 13:00
AT018
V. Meziříčí - Karviná
20 : 25
8.10. 17:00
AT012
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 20
1.10. 17:00
AT007
Bohunice - Olomouc
20 : 21
17.9. 13:00
AT003
V. Meziříčí - Karviná
32 : 20
1.liga starších dorostenek
1.10. 13:00
AU017
Tatran Bohunice-Bánov - S.Vršovice
22 : 27
1.liga mladších dorostenek M
21.4. 15:00
AX113
Bohunice - V. Meziříčí
22 : 25
14.4. 11:00
AX104
V. Meziříčí - J.Hradec dor
32 : 29
26.2. 13:00
AX077
V. Meziříčí - Otrokovice
30 : 35
11.12. 15:00
AX061
Bohunice - HK Hodonín
25 : 19
12.11. 11:00
AX047
V. Meziříčí - Bohunice
52 : 20
29.10. 11:00
AX036
V. Meziříčí - Karviná
34 : 19
1.10. 15:00
AX017
Bohunice - Kunovice
26 : 17
Žákovská liga starších žaček
21.1. 16:10
AZ029
Hlučín - Velké Meziříčí
17 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.