Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
Rozpis soutěže
Turnaj Velká n.V.
Turnaj Žeravice
Turnaj Hodonín
Turnaj Velká n.V. II.
Turnaj Žeravice II.
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
22.4. 16:30
AE107
N.Veselí - SK Kuřim
26 : 20
20.11. 16:00
AE043
Sokolnice - Maloměřice
27 : 31
2.liga mužů SM
28.4. 16:00
AF112
Přerov "B" - L.Zubří
27 : 25
26.11. 17:00
AF051
Přerov "B" - Trnávka
26 : 22
30.10. 10:30
AF032
Holešov - Zubří B
43 : 33
16.10. 10:30
AF023
Napajedla - MHK Karviná
31 : 14
1.liga starších dorostenců
20.5. 11:00
AG131
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
22.4. 14:30
AG107
N.Veselí - Zubří
26 : 33
29.10. 11:00
AG034
Bohunice - Talent Plzeň
23 : 36
2.liga starších dorostenců M
27.4. 19:00
AI112
Přerov - Hranice
18 : 38
10.3. 15:30
AI079
V. Bystřice - Hranice
30 : 37
30.11. 18:00
AI057
Hranice - Polanka
23 : 14
26.11. 15:00
AI051
Přerov - Prostějov
24 : 32
1.liga mladších dorostenců
22.4. 12:30
AJ107
N.Veselí - Zubří
30 : 29
2.liga mladších dorostenců M
20.5. 09:00
AL131
Zlín - Maloměřice
28 : 20
10.3. 13:30
AL079
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
16.10. 13:00
AL023
Napajedla - Velké Meziříčí
20 : 30
Český pohár mužů
17.9. 17:00
AN045
Holešov - Kostelec n.H.
31 : 20
2.liga žen M
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.12. 14:00
AT022
Olomouc - Bohunice
22 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 16:00
AX127
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
Jihomoravská liga st. dorostenců
26.5. 13:10
LC054
Kostelec n.H. - D. Cerekev
23 : 11
26.5. 11:50
LC053
D. Cerekev - HK Ivančice
16 : 32
26.5. 10:30
LC052
HK Ivančice - Kostelec n.H.
17 : 24
1.10. 17:40
LC006
HK Ivančice - Kostelec n.H.
20 : 19
1.10. 16:20
LC002
D. Cerekev - HK Ivančice
10 : 20
1.10. 15:00
LC004
Kostelec n.H. - D. Cerekev
16 : 6
Jihomoravská liga ml. žáků
29.10. 09:30
LH053
Bohunice - Hustopeče
10 : 3
29.10. 09:30
LH053
Bohunice - Hustopeče
21 : 1
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Žeravice II. - 3. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Hodonín
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
2
1
1
0
44 : 34
3
2
Hodonín
2
1
1
0
40 : 34
3
3
SKH Velká n.V.
2
0
0
2
26 : 42
0
Tabulka střelců
Monika Bajerová
SK Žeravice
68
Magda Kašpárková
SK Žeravice
55
Dominika Váverková
HK Hodonín
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Váverková
HK Hodonín
12
Magda Kašpárková
SK Žeravice
5
Monika Bajerová
SK Žeravice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Magda Kašpárková
SK Žeravice
12
Tereza Kosíková
SK Žeravice
6
Hana Čecháková
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.