Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
22.4. 16:30
AE107
N.Veselí - SK Kuřim
26 : 20
20.11. 16:00
AE043
Sokolnice - Maloměřice
27 : 31
2.liga mužů SM
28.4. 16:00
AF112
Přerov "B" - L.Zubří
27 : 25
26.11. 17:00
AF051
Přerov "B" - Trnávka
26 : 22
30.10. 10:30
AF032
Holešov - Zubří B
43 : 33
16.10. 10:30
AF023
Napajedla - MHK Karviná
31 : 14
1.liga starších dorostenců
20.5. 11:00
AG131
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
22.4. 14:30
AG107
N.Veselí - Zubří
26 : 33
29.10. 11:00
AG034
Bohunice - Talent Plzeň
23 : 36
2.liga starších dorostenců M
27.4. 19:00
AI112
Přerov - Hranice
18 : 38
10.3. 15:30
AI079
V. Bystřice - Hranice
30 : 37
30.11. 18:00
AI057
Hranice - Polanka
23 : 14
26.11. 15:00
AI051
Přerov - Prostějov
24 : 32
1.liga mladších dorostenců
22.4. 12:30
AJ107
N.Veselí - Zubří
30 : 29
2.liga mladších dorostenců M
20.5. 09:00
AL131
Zlín - Maloměřice
28 : 20
10.3. 13:30
AL079
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
16.10. 13:00
AL023
Napajedla - Velké Meziříčí
20 : 30
Český pohár mužů
17.9. 17:00
AN045
Holešov - Kostelec n.H.
31 : 20
2.liga žen M
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.12. 14:00
AT022
Olomouc - Bohunice
22 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 16:00
AX127
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
Jihomoravská liga st. dorostenců
26.5. 13:10
LC054
Kostelec n.H. - D. Cerekev
23 : 11
26.5. 11:50
LC053
D. Cerekev - HK Ivančice
16 : 32
26.5. 10:30
LC052
HK Ivančice - Kostelec n.H.
17 : 24
1.10. 17:40
LC006
HK Ivančice - Kostelec n.H.
20 : 19
1.10. 16:20
LC002
D. Cerekev - HK Ivančice
10 : 20
1.10. 15:00
LC004
Kostelec n.H. - D. Cerekev
16 : 6
Jihomoravská liga ml. žáků
29.10. 09:30
LH053
Bohunice - Hustopeče
10 : 3
29.10. 09:30
LH053
Bohunice - Hustopeče
21 : 1
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.