Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
28.4. 17:00
AE112
Ivančice - Hustopeče
20 : 24
22.4. 15:00
AE106
Bohunice - Ivančice
22 : 13
22.4. 10:30
AE105
Hustopeče - Telnice
33 : 17
17.3. 15:00
AE089
V. Meziříčí - Bohunice
29 : 27
11.3. 16:00
AE084
SK Kuřim - Ivančice
32 : 21
26.2. 10:30
AE070
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
19 : 23
10.12. 17:30
AE066
N.Veselí - Bohunice
33 : 20
22.10. 15:00
AE026
V. Meziříčí - Hustopeče
21 : 28
9.10. 17:00
AE014
Prostějov - Bohunice
27 : 28
2.10. 15:00
AE009
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 21
2.liga mužů SM
12.5. 11:45
AF125
Přerov "B" - MHK Karviná
24 : 26
4.12. 10:30
AF056
Napajedla - Holešov
33 : 32
16.10. 17:00
AF021
Holešov - Vsetín
33 : 20
25.9. 17:00
AF001
Napajedla - Ostrava
35 : 25
1.liga starších dorostenců
10.12. 15:30
AG066
N.Veselí - Bohunice
24 : 16
2.liga starších dorostenců M
12.5. 09:30
AI125
Přerov - Litovel
39 : 27
2.liga mladších dorostenců M
28.4. 15:00
AL112
HK Ivančice - Zlín
39 : 24
17.3. 13:00
AL089
Velké Meziříčí - Napajedla
37 : 22
4.12. 09:00
AL056
Napajedla - Maloměřice
29 : 28
3.12. 13:00
AL055
V. Bystřice - STM Olomouc
20 : 28
30.10. 11:00
AL035
Zlín - Rožnov
31 : 28
22.10. 13:00
AL026
Velké Meziříčí - Zlín
25 : 27
9.10. 15:00
AL014
Prostějov - Napajedla
27 : 17
25.9. 14:30
AL001
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
Český pohár mužů
17.9. 14:30
AN042
Olomouc - Litovel
25 : 27
Žákovská liga starších žáků
4.3. 16:00
AO137
Zubří A - Lovosice
14 : 13
4.3. 15:20
AO136
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 23
4.3. 10:40
AO129
Lovosice - F.-Místek A
15 : 17
4.3. 08:00
AO125
STM Olomouc - Zubří A
10 : 16
1.liga žen
10.3. 11:00
AR086
Poruba B - Kunovice
44 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
video
online
UP HSC Olomouc - Luhačovice
17 : 22
video
online
Bystřice pod Hostýnem - Kostelec na Hané
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
9
0
1
230 : 167
18
2
Žeravice
10
8
1
1
170 : 122
17
3
UP HSC Olomouc
10
4
1
5
150 : 167
9
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
146 : 141
8
5
Zlín "B"
10
4
0
6
126 : 149
6
6
Kostelec na Hané
10
0
0
10
85 : 161
0
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
99
Radek Hromada
SK Žeravice
70
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
12
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
22
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
14
David Lefan
HC Zlín B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.