Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
28.4. 17:00
AE112
Ivančice - Hustopeče
20 : 24
22.4. 15:00
AE106
Bohunice - Ivančice
22 : 13
22.4. 10:30
AE105
Hustopeče - Telnice
33 : 17
17.3. 15:00
AE089
V. Meziříčí - Bohunice
29 : 27
11.3. 16:00
AE084
SK Kuřim - Ivančice
32 : 21
26.2. 10:30
AE070
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
19 : 23
10.12. 17:30
AE066
N.Veselí - Bohunice
33 : 20
22.10. 15:00
AE026
V. Meziříčí - Hustopeče
21 : 28
9.10. 17:00
AE014
Prostějov - Bohunice
27 : 28
2.10. 15:00
AE009
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 21
2.liga mužů SM
12.5. 11:45
AF125
Přerov "B" - MHK Karviná
24 : 26
4.12. 10:30
AF056
Napajedla - Holešov
33 : 32
16.10. 17:00
AF021
Holešov - Vsetín
33 : 20
25.9. 17:00
AF001
Napajedla - Ostrava
35 : 25
1.liga starších dorostenců
10.12. 15:30
AG066
N.Veselí - Bohunice
24 : 16
2.liga starších dorostenců M
12.5. 09:30
AI125
Přerov - Litovel
39 : 27
2.liga mladších dorostenců M
28.4. 15:00
AL112
HK Ivančice - Zlín
39 : 24
17.3. 13:00
AL089
Velké Meziříčí - Napajedla
37 : 22
4.12. 09:00
AL056
Napajedla - Maloměřice
29 : 28
3.12. 13:00
AL055
V. Bystřice - STM Olomouc
20 : 28
30.10. 11:00
AL035
Zlín - Rožnov
31 : 28
22.10. 13:00
AL026
Velké Meziříčí - Zlín
25 : 27
9.10. 15:00
AL014
Prostějov - Napajedla
27 : 17
25.9. 14:30
AL001
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
Český pohár mužů
17.9. 14:30
AN042
Olomouc - Litovel
25 : 27
Žákovská liga starších žáků
4.3. 16:00
AO137
Zubří A - Lovosice
14 : 13
4.3. 15:20
AO136
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 23
4.3. 10:40
AO129
Lovosice - F.-Místek A
15 : 17
4.3. 08:00
AO125
STM Olomouc - Zubří A
10 : 16
1.liga žen
10.3. 11:00
AR086
Poruba B - Kunovice
44 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
8
6
1
1
214 : 126
13
2
Zlín "A"
8
6
1
1
214 : 142
13
3
Holečkova
8
4
1
3
183 : 146
9
4
Žeravice
8
2
1
5
188 : 178
5
5
DHK Litovel
8
0
0
8
83 : 290
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
82
Magda Kašpárková
SK Žeravice
72
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
17
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
16
Veronika Holčíková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
14
Magda Kašpárková
SK Žeravice
14
Voktorie Zavadilová
DHK Litovel
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.