Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Pavel Sedláček
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.4.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
10.6. 10:00
OA163
U.Hradiště - Droždín
22 : 24
8.5. 16:00
OA178
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
24.3. 16:00
OA097
Bystřice "B" - Žeravice
27 : 20
28.10. 10:30
OA086
Dřevohostice - Žeravice
24 : 11
9.10. 11:45
OA029
Luhačovice - SK Velká Bystřice B
15 : 41
25.9. 11:45
OA016
Luhačovice - Senice
24 : 31
SL starší žáci - skupina I.
29.4. 10:15
OM015
Luhačovice - V. Bystřice
38 : 15
SL starší žáci - skupina II.
24.3. 14:00
ON002
Bystřice p.H. - Uherské Hradiště
18 : 21
SL starší žačky- skupina II
14.4. 11:15
OT002
Žeravice - Hodonín
14 : 15
SL mladší žáci - skupina I.
13.5. 09:30
OU020
Napajedla - Házená Uničov
20 : 13
SL mladší žáci - skupina II.
29.4. 09:00
OV015
Luhačovice - UP HSC Olomouc
26 : 18
25.3. 12:30
OV002
Bystřice pod Hostýnem - Luhačovice
22 : 25
SL mladší žačky - skupina II.
26.5. 00:00
OZ025
Zlín C - Žeravice
11 : 2
26.5. 00:00
OZ026
Zlín "B" - Kunovice
14 : 7
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
2.10. 10:15
OC010
Luhačovice - Bystřice p.H.
22 : 13
11.9. 10:30
OC001
Napajedla - Luhačovice
20 : 29
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
30.10. 10:00
OD022
DHK Uherské Hradiště - Žeravice
28 : 20
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
16.10. 10:00
OE016
Veselí n.M. - Hodonín
21 : 8
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
2.10. 09:00
OH010
Luhačovice - Bystřice pod Hostýnem
17 : 10
11.9. 09:00
OH001
Napajedla - Luhačovice
19 : 16
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
10.9. 09:00
OJ002
Otrokovice - Litovel
13 : 1
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
16.10. 11:30
OK016
Veselí n.M. - Hodonín
18 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 26
video
online
Zlín - Litovel
16 : 23
video
online
STM Olomouc - Hranice
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
8
1
1
303 : 215
17
2
STM Olomouc
10
7
1
2
237 : 202
15
3
Litovel
10
6
0
4
227 : 219
12
4
Hranice
10
4
0
6
260 : 255
8
5
V. Bystřice
10
3
0
7
184 : 232
6
6
Zlín
10
1
0
9
176 : 264
-2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
110
Petr Vařeka
Tatran Litovel
86
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vařeka
Tatran Litovel
14
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
24
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.