Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
30.10. 16:30
AX035
Olomouc - J.Hradec dor
49 : 20
8.10. 13:00
AX020
Kunovice - Poruba
14 : 31
25.9. 13:00
AX011
Otrokovice - V. Meziříčí
27 : 31
Středomoravská liga muži
22.4. 11:00
OA119
Luhačovice - Zlín B
19 : 27
SL starší žáci - skupina I.
20.5. 10:15
OM024
Luhačovice - Litovel
34 : 25
SL starší žačky - skupina I.
28.3. 15:30
OS001
Zlín "A" - Zlín "B"
15 : 21
SL mladší žáci - skupina II.
20.5. 09:00
OV024
Luhačovice - Kostelec na Hané
33 : 17
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
6.11. 10:00
OD027
Zlín "A" - Žeravice
26 : 22
16.10. 10:00
OD016
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
30 : 17
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
8.10. 10:00
OE015
Kunovice - Veselí n.M.
8 : 29
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
6.11. 12:45
OH026
Zlín "A" - Napajedla
15 : 8
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
6.11. 14:00
OJ027
Zlín "A" - Otrokovice
25 : 8
25.9. 11:00
OJ007
Otrokovice - V. Bystřice
4 : 11
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
8.10. 11:15
OK015
Kunovice - Veselí n.M.
7 : 23
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.