Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
21.4. 17:30
AB103
V. Bystřice - Litovel
26 : 27
2.liga mužů SM
29.4. 10:30
AF109
Holešov - Ostrava
23 : 20
19.11. 17:00
AF045
Napajedla - Zubří B
32 : 21
2.liga starších dorostenců M
21.4. 15:30
AI103
V. Bystřice - Litovel
26 : 24
2.liga mladších dorostenců M
19.11. 15:00
AL045
Napajedla - Brno
18 : 41
1.liga žen
12.5. 15:00
AR128
H.Brod - Poruba B
23 : 31
1.4. 11:00
AR099
Poruba B - Otrokovice
28 : 20
17.3. 15:00
AR094
Otrokovice - Liberec
20 : 22
4.3. 13:00
AR081
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 20
18.2. 13:00
AR070
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 19
11.12. 12:00
AR062
Poruba B - H.Brod
33 : 20
4.12. 14:30
AR057
Olomouc B - Kunovice
31 : 22
13.11. 14:00
AR044
Otrokovice - Kunovice
24 : 22
30.10. 14:30
AR035
Olomouc B - H.Brod
37 : 26
15.10. 15:00
AR027
H.Brod - Slavia B.
23 : 35
8.10. 15:00
AR020
Kunovice - Poruba B
31 : 30
25.9. 15:00
AR011
Otrokovice - Kobylisy
32 : 30
1.liga starších dorostenek
12.5. 17:00
AU128
H.Brod - Poruba
24 : 27
1.4. 13:00
AU099
Poruba - Písek
25 : 30
11.12. 14:00
AU062
Poruba - H.Brod
26 : 33
4.12. 12:30
AU057
Olomouc - S.Vršovice
37 : 23
30.10. 12:30
AU035
Olomouc - H.Brod
33 : 31
15.10. 13:00
AU027
H.Brod - Slavia
20 : 34
1.liga mladších dorostenek Č
12.5. 13:00
AW128
H.Brod - Strakonice
32 : 23
15.10. 17:00
AW027
H.Brod - Slavia
23 : 28
1.liga mladších dorostenek M
1.4. 09:00
AX099
Poruba - Otrokovice
32 : 31
17.3. 17:00
AX094
Otrokovice - Bohunice
37 : 22
4.3. 14:45
AX081
Otrokovice - Karviná
34 : 15
11.12. 10:00
AX062
Poruba - J.Hradec dor
34 : 23
13.11. 12:00
AX044
Otrokovice - Kunovice
37 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.